2020-02-03 15:12:36

Book of Dead - automat z wielką historią

Producenci klasycznych automatów do gier często poszukują inspiracji dla grafiki całej rozgrywki. Istnieją automatyczne sloty, które oparte są na przygodach słynnego poszukiwacza przygód, czyli Richa Wilde. Ten temat przewodni został wykorzystany między innymi w legendarnym automacie Book of Ra.
 
Fabuła przedstawia głównego bohatera, który udaje się do czasów starożytnego Egiptu. Jego zadaniem jest poszukiwanie księgi umarłych. Na drodze Wilde napotyka wiele różnych niebezpieczeństw. Gracz ma za zadanie pomóc podróżnikowi w odkryciu wszystkich tajemnic, które zostały ukryte w słońcu piramidy.

Podstawowe wiadomości o grze Book of Dead

Mimo gwałtownego rozwoju technologii automaty hazardowe nadal cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Istnieje grupa graczy, którzy decydują się na klasyczne automaty oraz prawdziwi fani nowoczesnych wariacji na temat klasycznych owocówek. Book of Dead automat to naprawdę interesująca propozycja. Przy pomocy księgi zmarłych gracz przenoszony jest do czasów starożytnego Egiptu. W związku z tym odczuwa się emocje towarzyszące prawdziwym poszukiwaczom skarbów. Book of Dead charakteryzuje się takimi elementami jak między innymi mistyczne postacie, przerażające grobowce, nieodkryte zakątki starożytnych piramid czy też skrzynie w całości wypełnione złotem.
 
Oczywiście ten rodzaj gry daje użytkownikowi możliwość gry zarówno na wirtualne, jak i rzeczywiste pieniądze. Z pewnością nawet początkujący gracze nie będą mieli problemów ze zrozumieniem obowiązujących zasad. Mimo upływu dużej ilości czasu Book of Dead nadal gromadzi ogromną ilość fanów. Z pewnością jest to związane z jej ogromną przejrzystością oraz barwnością. W tym przypadku gracz ma do czynienia z 10 wygrywającymi liniami, 5 bębnami oraz 3 rzędami. W trakcie trwania całej rozgrywki gracz może zapoznać się z takimi postaciami jak między innymi poszukiwacz przygód Rich Wild, Faraon oraz Ozyrys. Obecność złotych kart wprowadza w całą rozgrywkę odpowiednią dawkę mistyczności oraz tajemniczości. W dolnym rogu osoby początkujące będą miały dostęp do panelu nawigacyjnego. To właśnie tam ujęte będą informacje dotyczące wysokości aktualnie zgromadzonej gotówki czy też możliwość zmiany stawek.

Rozgrywka przez Internet

Mobilna wersja gry w dzisiejszych czasach dostępna jest w większości internetowych kasyn na całym świecie. Niektóre z nich dla nowych graczy proponują darmowe bonusy lub też niewielkie premie pieniężne. Pozwala to wszystkim graczom na dokładne zapoznanie się z zasadami działania danego automatu bez konieczności martwienia się o ryzyko. Osoby początkujące mają również możliwość skorzystania z trybu demo, gdzie rozgrywka odbywa się na wirtualne żetony. Jeżeli jednak gracz decyduje się na rozgrywkę angażującą rzeczywiste środki pieniężne, konieczne jest wybranie stawki. Taka opcja dostępna jest w panelu sterowania, który został umieszczony w dolnym rogu. W tym też miejscu znajduje się informacja dotycząca ilości aktywnych linii.
 
Gracz ma również możliwość sprawdzenia, które kombinacje zapewnią mu najwyższy poziom wygranej. Należy również wspomnieć o tym, że księga odpowiada karcianemu jokerowy. W związku z tym daje dostęp do puli darmowych spinów z bardzo wysokimi wygranymi. Wysoki poziom wygranej uzależniony jest od kilku naprawdę ważnych czynników. Jednym z nich jest oczywiście ogromna ilość szczęścia. Nie bez znaczenia są również posiadane umiejętności, wybrana stawka oraz gotowość do podejmowania różnego poziomu ryzyka.

Największe wygrane są możliwe do osiągnięcia w przypadku, gdy wypadną specjalne kombinacje. Pierwsza z nich to 5 symboli przedstawiających Rich Wilda, które pozwalają na pomnożenie zakładu o 5 000. Druga kombinacja składa się z 5 symboli Faraona i daje możliwość otrzymania 2 000 dodatkowej gotówki. Wszystkie pozostałe kombinacje charakteryzują się znacznie mniejszą szansą na wygraną.
 
Oczywiście wszystko uzależnione jest od ilości linii oraz wysokości zaangażowanej w rozrywkę stawki. Jeżeli 5 razy wystąpi symbol Anubisa oraz Ozyrysa charakteryzują się one ogromną opłacalnością. Jeżeli powtórzą się one w mniejszej ilości, wysokość wygranej zacznie się zmniejszać. Z kolei symbol złotej karty pozwala na uzyskanie od 5 do nawet 150 monet. Oczywiście możliwość osiągania wysokim wygranych istnieje jedynie w przypadku postawienia naprawdę wysokich stawek. Maksymalna wysokość wygranej wynosi w przypadku Book of Dead 250 000 monet.

Dostępne bonusy

Oczywiście mimo upływu lat automat Book of Dead cieszy się ogromną popularnością i nadal znajduje się w ścisłej czołówce. Ta rozgrywka została stworzona w studiu Play N Go. W naprawdę szybkim tempie, ten rodzaj automatu do gier, stał się popularnym na całym świecie. Profesjonalni gracze uważają, że ten rodzaj rozgrywki jest dużo lepszy, niż jego pierwowzór o tytule Book of Ra.
 
Z pewnością tak wielką popularność ta rozgrywka zawdzięcza wielu dodatkowym możliwością. Chodzi tu dokładniej o wszelkiego rodzaju bonusy, a szczególnie bardzo lubiane darmowe spiny. Ich zdobycie jest możliwe w momencie, gdy w danej rundzie pojawią się trzy symbole Scatter. Przedstawiają one księgę śmierci. Pozwala to na otrzymanie nawet 10 kręceń za darmo. W tej sposób można znacznie podwyższyć ilość aktualnie posiadanych monet.
 
Book of Dead charakteryzuje się również wystąpieniem symbolu Wild. Jego zadaniem jest zastąpienie wszystkich brakujących. Z pewnością ten rodzaj darmowego bonusu ucieszy każdego zarówno początkującego, jak i profesjonalnego gracza. Wiele kasyn internetowych oferuje również wszelkiego rodzaju darmowe bonusy na powitanie, które każdy gracz otrzymuje tuż po rejestracji konta. Jak widać, Book of Dead to naprawdę bardzo interesująca i bogata w bonusy rozgrywka.


 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij