https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-29 14:22:36

Oficjalnie: David Andronic w Apklan Resovii

Mołdawski pomocnik zagra w Apklan Resovii (fot. Apklan Resovia)
Mołdawski pomocnik zagra w Apklan Resovii (fot. Apklan Resovia)
Potwierdziło się to o czym informowaliśmy dziś rano. Mołdawski pomocnik dołączył do ekipy Pasiaków. Zawodnik ostatnio grał w rodzimej elicie.
 
David Andronic podpisał umowę z Apklan Resovią. 24-letni mołdawski pomocnik, ostatnio był piłkarzem Milsami Orhei, jednak w rundzie jesiennej nie zagrał w żadnym meczu mołdawskiej ekstraklasy. Zawodnik wystąpił w ostatnich sparingach i przekonał do siebie Szymona Grabowskiego.
 
Nowy nabytek Pasiaków jest byłym reprezentantem narodowej kadry Rumunii U-21, w której rozegrał sześć meczów. W swojej dotychczasowej karierze występował na boiskach ligowych w Mołdawii, na Litwie oraz w Grecji. 
 
-CV Davida jest niezłe, więc po zgłoszeniu się go do naszego klubu daliśmy mu szansę zaprezentowania się w kilku sparingach. Wykorzystał szansę i pokazał, że mentalnie pasuje do drużyny. Jest bardzo ambitnym zawodnikiem, który chce się przypomnieć jeszcze w reprezentacji Mołdawii, więc wszystko jest w jego nogach, by nam pomógł zrealizować nasze plany, a przy okazji sprawić, by i o nim było głośno – skomentował podpisanie umowy Wojciech Zając na łamach oficjalnej strony.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij