https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-29 20:53:04

SPR Stal Mielec pokonała MMTS Kwidzyn

SPR Stal Mielec ograła u siebie MMTS Kwidzyn (fot. PGNiG Superliga)
SPR Stal Mielec ograła u siebie MMTS Kwidzyn (fot. PGNiG Superliga)
Nowy rok całkiem nieźle rozpoczął się dla szypiornistów z Mielca. Ekipa Dawida Nillsona odniosła drugie zwycięstwo z rzędu i to w podobnym stylu.
 
SPR Stal Mielec ostatnio lubi zapewniać swoim kibicom emocje do samego końca. Nasz jedyny przedstawiciel w elicie szczypiorniaka, doskonale rozpoczął tegoroczne znamagania i w meczu z MMTS-em Kwidzyn chciał powtórzyć zeszłotygodniowy wyczyn.
 
Niestety ekipa z województwa pomorskiego miała inne zdanie na ten temat i szybko zaczęła zdobywać przewagę. Gospodarze jednak nie zamierzali odpuszczać i szybko doprowadzili do wyrówniania. Mecz był bardzo zacięty, jednak konkretniejsi byli gracze z Kwidzynia, którzy na przerwę schodzili z czterobramkowym prowadzeniem.
 
Mielczanie po zmianie stron włączyli piąty bieg i po siedmiu minutach był remis po szesnaście. Mecz z każdą minutą był coraz bardziej zacięty, a obie drużyny szły cios za cios. Miejscowi poczuli moc, jednak do końca musieli bić się o korzystny rezultat.
 
Końcówka spotkania była bardzo nerwowa, a ponadto na parkiecie zrobiło się "czerwono". Arbiter najpierw wyrzucił z boiska Ryszarda Landzwojczaka, a po chwili to samo uczynił z Miljanem Ivanoviciem. Zwycięstwo mielczan mogło być wyższe, jednak w ostatnich sekundach Michał Potoczny zmniejszył straty i ustalił rezultat meczu.
 
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 28-27 (12-16)
 
SPR Stal Mielec: Andjelić, Wiśniewski, Witkowski – Krępa 1, Janyst 1, Mochocki 1, Kornecki 1, Andjelić, Jędrzejewski 3, Wołyncew 6, Chodara 5, Wiącek, Olszewski, Wojdak 1, Ivanović 5, Kozioł, Krupa 4
 
MMTS Kwidzyn: Szczecina, Dudek, Grzenkowicz 2, Orzechowski 2, Kryński 5, Peret 3, Adamski 3, Biegaj, Guziewicz, Netz 1, Ossowski 1, Potoczny 4, Kutyła 1, Landzwojczak, Matlęga, Przytuła 5

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij