2020-01-29 11:30:00

Stal Rzeszów w kolejnym sparingu zmierzy się z Motorem Lublin. Zobaczcie transmisję przygotowaną przez oficjalny kanał na YouTube"Biało-niebieskich" H69.

Już jest 1-0 dla Stali Stalowa Wola.w sparingu z Korona Kielce II.Bramkę w 23 min . na 1-0 strzelił Tomasz Płonka.

W 2020-01-29 11:46:35

A kogo obchodzi jakaś stalowa która z juniorami Korony?

swiety 2020-01-29 11:55:07

Koniec I połowy
Po pierwszych 45 minutach Stal Stalowa Wola prowadzi z rezerwami Korony Kielce 3:0

1:0 Tomasz Płonka 23 min
2:0 Michał Fidziukiewicz (karny) 28 min
3:0 Szymon Jopek 32 min

swiety 2020-01-29 12:22:56

Trwa druga połowa. Niestety tracimy gola z rzutu karnego. "Stalówka" prowadzi zatem 3:1.Następnie w 70. minucie Stal Stalowa Wola na 4:1, a dosłownie minutę później kielczanie odpowiadają bramką. Aktualny wynik to 4:2 dla "Stalówki''