2020-01-15 15:22:03

Futsal: III edycja Pucharu Extraligi Rzeszów

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
fot. Extraliga
fot. Extraliga
Piłkarska Liga Szóstek Extraliga Rzeszów tym razem zaprasza na III turniej halowy o Puchar Extraligi Rzeszów. Impreza odbędzie się 2 lutego 2020 roku w tyczyńskiej hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 31.
 
III edycja Pucharu Extraligi Rzeszów w futsalu już 2 lutego. Piłkarskie emocje w tyczyńskiej hali tym razem objął patronatem poseł na sejm Wiesław Buż. W turnieju udział weżmie 16 zespołów , a każda drużyna rozegra przynajmniej 3 mecze czyli spędzi na parkiecie minimum 60 minut . Każda ekipa zostanie nagrodzona dyplomem, a trzy najlepsze pucharem oraz medalami. Triumfator także zdobędzie bilet do udziału w finale Pucharu Extraliga Rzeszów 2020 . Zostaną także nagrodzeni wyróżniający się indywidualnie zawodnicy.
 
- Tytułu niestety nie obroni Polonia Rzeszów, ponieważ w tym samym terminie udają się na Mistrzostwa Polski Oldbojów – mówi Daniel Moskal,  koordynator Extraliga Rzeszów.
 
Jednak zobaczymy m.in drugiego finalistę z ubiegłego roku Emerytów Rzeszów, zagra także Kormed Lubaczów, który jest pierwszym historycznym triumfatorem pucharu na hali.
 
- Zapraszam do udziału wszystkie chętne drużyny czy to z firmy, podwórka czy z trawy, ponieważ turniej na hali jest dobrym etapem w przygotowaniu do rundy wiosennej. Na pewno warto zagrać z nami na hali czy orliku o czym świadczą pomeczowe, turniejowe wypowiedzi kapitanów drużyn – zakończył Moskal.
 
Zgłoszenia i informacje do dnia 20.01.2020 pod nr . tel 503 954 173 lub e-mail: dan.mos@interia.pl
Z imprezy zaplanowana jest relacja wideo oraz galeria zdjęciowa.
 
Patronami III edycji Pucharu Extraligi są:
Wiesław Buż – poseł na sejm
Allefan.pl
Radio Taxi 19191 Rzeszów
Dekor Prestige Rzeszów
PV System Fotowoltaika
Centrum Medyczne “Kormed Lubaczów”Labu Med
PDK Live

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Fan 2020-01-15 20:38:17 4 0

Najlepsza liga piłkarska amatorska na ten moment w Rzeszowie.Organizacja prawie na tip top aczkolwiek Pan Moskal czasem ma fantazję ...przewyższającą tą extralige.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij