https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-01-15 15:36:42

Filip Piszczek nie dla PGE Stali Mielec. Zostaje w Cracovii

Filip Piszczek zostaje w Cracovii. (fot. Sandecja TV)
Filip Piszczek zostaje w Cracovii. (fot. Sandecja TV)
Filip Piszczek nie będzie grał w PGE Stali Mielec. 24-latek zostaje w Cracovii i będzie walczył o skład w drużynie z PKO Ekstraklasy.
 
PGE Stal Mielec nie zatrudni Filipa Piszczka. 24-latek zostaje w ekipie prowadzonej przez Michała Probierza i będzie walczył o skład w Cracovii.
W takim razie ekipa prowadzona przez Dariusza Marca musi szukać gdzie indziej napastnika, który zastąpi Josipa Borisica. Do tej pory z mielczanami pożegnało się siedmiu graczy, a sprowadzono Rafała Strączka oraz Roberta Dadoka.
 
Mielczanie interesują się Kamilem Juraszkiem z ŁKS-u Łódź, Kamilem Kościelnym i Maciejem Domańskim z Rakowa Częstochowa. Bardzo możliwe, że z RC Lens do klubu z ul. Solskiego 1 powróci Kacper Sadłocha.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-15 17:47:18 2 2

Brawo redakcjo, clickbait się udał, wyświetlenia się zgadzają, powaga portalu...oh wait, coś poszło nie tak.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem