https://www.dikyspray.pl/


2019-12-23 20:00:00

Krzysztof Ropski blisko angażu w Fortuna 1 Lidze

foto. Siarka Tarnobrzeg
foto. Siarka Tarnobrzeg
Aktualny lider klasyfikacji strzelców III ligi gr.IV - Krzysztof Ropski jest bliski przenosin na zaplecze Ekstraklasy. Mocne zainteresowanie 23-latkiem wyraził Stomil Olsztyn, który plasuje się obecnie na 11. pozycji w tabeli Fortuna 1 Ligi. 
 
"Rozpocznę przygotowania do nowej rundy ze Stomilem Olsztyn. Będę trenował z pierwszoligowcem od 9 stycznia, czas pokaże czy podpiszę tam kontrakt" – powiedział nam Krzysztof Ropski, napastnik Siarki Tarnobrzeg.
 
Ropski to jedno z najgorętszych nazwisk na liście skautów spośród zawodników III ligi gr.IV, w obecnym sezonie strzelił on 16 bramek w 18 meczach, co czyni go najskuteczniejszym graczem biegającym po boiskach na czwartym poziomie rozgrywkowym w Południowej Polsce.
 
Transfer do Olsztyna byłby dla 23-latka dużą szansą do pokazania się na wyższym poziomie rozgrywkowym, bowiem najwyżej jak dotąd udało mu się zagrać w II lidze. Wzmocnienie na pozycji napastnika w drużynie prowadzonej przez Piotra Zajączkowskiego to priorytet, gdyż zdobycie 16 goli przez całą rundę nie jest wynikiem budzącym respekt.  

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-12-24 14:00:50 3 2

Baranie jak bys mniej ćpał wieśniaku z wielowsi to bys wiedział ze nie ma juz w nazwie ZKS

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij