2019-12-17 08:00:00

Marcin Sasal może zostać nowym trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Marcin Sasal może objąć KSZO (fot. Motor Lublin)
Marcin Sasal może objąć KSZO (fot. Motor Lublin)
Pomarańczowo-czarni nadal wierzą w awans na szczebel centralny. Ostrowiczanie tą misję zamierzają powierzyć jednak już komuś innemu.
 
Jak poinformował JayJay, Marcin Sasal może zostać nowym trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które nadal marzy o awansie do drugiej ligi. Jesień w wykonaniu pomarańczowo-czarnych nie była nalepsza. Nie wszystko jednak stracone, bowiem strata do lidera wynosi dziewięć punktów.
 
Były opiekun Legionovii Legionowo pokazał w przeszłości że potrafi odrabiać sporą stratę. Tak też było w przypadku zespołu z Mazowsza, który po jesieni do Sokoła Aleksandrów Łódzki tracił aż osiem punktów. Warto podkreślić, że gdy obejmował Motor Lublin, to strara do lidera wynosiła aż trzynaście punktów. Wiosną zespół diametralnie się zmienił i do końca liczył się w walce o awans.
 
To jednak nie koniec, twitterowy użytkownik poinformował także że w klubie z ulicy Świętokrzyskiej 11 nie zagrają Fabian Burzyński, Daniel Dybiec oraz Mateusz Mąka.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij