https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-15 12:45:58

Stal Stalowa Wola przegrała z Sokołem Ostrów Mazowiecka

Stalówka przegrała kolejny mecz z rzędu (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka przegrała kolejny mecz z rzędu (fot. Radosław Kuśmierz)
Katastrofa zielono-czarnych nadal trwa i nikt nie wie kiedy się ona skończy. Zespół ze Stalowej Woli przegrał kolejny mecz z rzędu i zakopał się na ostatnim miejscu.
 
Stal Stalowa Wola od dawna czeka na zwycięstwo w drugiej lidze. Niestety obecny sezon jest katastrofalny, a podopieczni Bogdana Pamuły wszystko przegrywają. Nieinaczej było w starciu z Sokołem Ostrów Mazowiecka.
 
Początek spotkania na to jednak nie wskazywał. Wręcz przeciwnie, dawał nadzieję na korzystny rezultat, bowiem Stalówka od początku nieźle ruszyła. Niestety, były to złe miłego początki, bowiem z czasem to goście zaczęli dominować na parkiecie.
 
Zielono-czarni jednak nie poddawali się, ale w końcówce pierwszej kwarty Sokół dokręcił śrubę i na krótką przerwę schodził z trzynastopunktową przewagą. Kolejne dziesięć minut było bardzo podobne, choć Stal w końcówce starała się powalczyć, lecz traciła do ekipy z województwa mazowieckiego aż dwadzieścia punktów.
 
Po przerwie obraz gry się nie zmienił, a obie drużyny szły cios za cios. Trzecia kwarta była pod dyktando Stalówki, która złapała wiatr w żagle i miała nadzieje na korzystny rezultat. Wobec czego, ostatnie dziesięć minut zapowiadało się naprawdę pasjonująco.
 
Przyjezdni nie mogli sobie pozwolić na błędy i na ostatnią kwartę wyszli bardzo mocno zmotywowani. Zielono-czarnych nie tracili nadziei, choć ich sytuacja nie była najlepsza. Niestety Sokół był zbyt mocny i pewnie wygrał w Stalowej Woli.
 
ZKS Stal Stalowa Wola - Sokół Ostrów Mazowiecka 74-89 (15-28, 17-24, 25-16, 17-21)
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Andreasik, Buczek 0, Tarczyński 2, Pietras 4, Tabor 11, Łabuda 2, Bejnar 23, Nowik 11, Wojtanowicz 1, Kindlik 4, Siembida 2, Gazarkiewicz 14
 
Sokół Ostrów Mazowiecka: Łapiński 21, Grabowski 8, Sienkiewicz 6, Abdelaal 17, Zadroga 0, Cukierda 17, Zuber 10, Kazimierczuk 0, Gąsiorowski 0, Szczerbatiuk 0
 
Sędziowali: Mateusz Tychowski, Waldemar Kusza
 
Komisarz: Andrzej Protasiewicz

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2019-12-15 20:04:24 1 0

Idą jak burza na awans hahaah

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij