https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-15 12:03:33

Rawlplug Sokół Łańcut pewnie pokonał Zetkamę Doral Nysa Kłodzko

Łańcucianie pewnie pokonali zespół z Kłodzka (fot. archiwum)
Łańcucianie pewnie pokonali zespół z Kłodzka (fot. archiwum)
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego bez problemów pokonali ekipę z województwa dolnośląskiego. Łańcucianie cały czas są w grze o awans.
 
Rawlplug Sokół Łańcut od początku spotkania był stroną dominującą i szybko zdobył odpowiednią przewagę. Zetkama Doral Nysa Kłodzko dopiero w ostatnich pięciu minutach pierwszej kwarty zaczęła odrabiać straty. Taki stan rzeczy sprawił, że przewaga miejscowych wynosiła tylko piętnaście oczek.
 
Żółto-czarni nie zamierzali się zatrzymywać, jednak przyjezdni zaczęli dotrzymywać im kroku, często celnie rzucając za trzy punkty. To nie podłamało miejscowych, jednak przewaga stopniała o jedno oczko, ale to nie zepsuło humorów łańcucianom.
 
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, jednak bardziej aktywny był zespół dowodzony przez Dariusza Kaszowskiego. Drużyna z Kłodzka starała się jednak cały czas nawiązać walkę, lecz o to było trudno i po trzeciej kwarcie łańcucianie nadal prowadzili czternastoma punktami.
 
Żarty się jednak skończyły i w samej końcówce Rawlplug Sokół Łańcut włączył piąty bieg, całkowicie demolując ekipę przyjezdnych. Kłodzczanie wprawdzie starali się jeszcze zmniejszyć straty, lecz miejscowi byli jak w transie i ostatecznie pewnie wygrali.
 
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 93-69 (28-13, 20-21, 21-21, 24-14)
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Kulikowski 16, Karolak 19, Wieloch 7, Konopatzki 10, Ciechociński 1, Zaguła 12, Klima 16, Noga 0, Czerwonka 12 (2x3)
 
Zetkama Doral Nysa Kłodzko: Kutta 6, Kowalski 0, Madziar 16, Bartkowiak 5, Zagórski 10, Wojciechowski 4, Tomczak 10, Malesa 10, Nowicki 8
 
Sędziowali: Jacek Litawa, Bogna Podkowińska, Grzegorz Łata
 
Komisarz: Zbigniew Nowocin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij