https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-15 11:35:35

Miasto Szkła Krosno pokonało Energę Kotwica Kołobrzeg

Krośnianie pokonali zespół z Kołobrzegu (fot. Dariusz Błażejowski)
Krośnianie pokonali zespół z Kołobrzegu (fot. Dariusz Błażejowski)
Spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej, cały czas wierzy w powrót. Krośnianie pokonali pokonali zespół z województwa zachodniopomorskiego.
 
Początek meczu pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Energą Kotwica Kołobrzeg był bardzo wyrównany, a obie drużyny szły cios za cios. Wynik utrzymywał się cały czas na styku, jednak w końcówce pierwszej kwarty to gospodarze mocniej przycisnęli i prowadzili pięcioma punktami.
 
Przyjezdni na drugie dziesięć minut, wyszli mocno zmotywowani i szybko odrobili stratę. Od tej pory mecz był wyrównany, a podopieczni Marcina Radomskiego chcieli jak najszybciej odrobić straty. To niestety im się nie udało, a na dodatek w końcówce drugiej części meczu, zespół z województwa zachodniopomorskiego powiększył swoją przewagę.
 
Krośnianie byli w sytuacji beznadziejnej, jednak nie zamierzali się zamartwiać i poprostu robili swoje. Spadkowicz z Energa Basket Ligi powoli odrabiał straty, aż w końcu przegrywał już tylko czterema punktami. Ostatnie dziesięć minut zapowiadało się pasjonująco.
 
Gospodarze zmobilizowali się i tak jak w poprzedniej kwarcie, powoli odrabiali straty. Ostatnie pięć minut Miasto Szkła Krosno zagrało koncertowo, a w ostatnich sekundach tak dokręciło śrubę, że ostatecznie wygrało z przewagą siedmiu punktów.
 
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 98-91 (26-21, 16-30, 27-13, 29-17)
 
Miasto Szkła Krosno: Oczkowicz 12, Ciesielski 2, Smarzy 0, Spała 11, Czujowski 6, Śpica 19, Ziółko, Dymała 16, Walciszewski 0, Żmudzki 10, Kasiński 22
 
Energa Kotwica Kołobrzeg: Kruszczyński 5, Stanios 12, Bodych 9, Walda, Madray 18, Strzępek, Dłoniak 23, Janczak 2, Wróbel 20, Grudziński 2
 
Sędziowali: Marek Czernek, Michał Szybisty, Michał Cieśla
 
Komisarz: Krzysztof Kołoszewski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

aaa 2019-12-16 13:27:41 0 0

przy bursakach !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij