https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-14 21:52:06

Plan sparingów Siarki Tarnobrzeg [Zima 2020]

Siarkę w zimie czeka sporo grania (fot. Radosław Kuśmierz)
Siarkę w zimie czeka sporo grania (fot. Radosław Kuśmierz)
Trzecioligowiec jeszcze wierzy w powrót na szczebel centralny. Aby jednak zacząć gonić czołówkę, potrzebna jest ciężka praca i sporo grania, którego zaplanował szkoleniowiec tarnobrzeżan.
 
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg od wczoraj przebywają na urlopach, jednak do pracy wrócą z początkiem stycznia. Spadkowicz z drugiej ligi, wierzy jeszcze w powrót na szczebel centralny, a Grzegorz Opaliński wraz ze sztabem przygotowali plan działania w zimie.
 
Rywalami zielono-czarno-żółtych będą przede wszystkim trzecioligowcy. Pierwszy sparing, Siarka rozegra już 18 stycznia, a jej rywalem będzie grająca szczebel niżej Watkem Korona Rzeszów. Przygotowania zakończą się w ostatnim dniu lutego.
 
Poniżej pełny plan sparingów.
 
18.01. - Watkem Korona Rzeszów (w Nowej Wsi)
25.01. - Sokół Sieniawa (w Nowej Wsi)
01.02. - Wisła Sandomierz (w Stalowej Woli)
07.02. - Stal Kraśnik (w Stalowej Woli)
12.02. - Garbarnia Kraków (w Krakowie)
15.02. - Apklan Resovia (w Nowej Wsi)
19.02. - Korona II Kielce (w Staszowie)
22.02. - Radomiak Radom (w Radomiu)
29.02. - Hutnik Kraków (w Staszowie)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kopacz 2019-12-15 10:29:45 1 1

Do czego do doszło ze Siara będzie grac sparingi w twierdzy wroga w Stalowej Woli bo nie ma swojego własnego pełnowymiarowego boiska ze sztuczna nawierzchnia i oświetlenia.Ma je Ożarów,Staszów,Nowa Wieś oraz oczywiście Stalowa Wola a dziadowski Tarnobrzeg będzie żebrał o terminy aby zagrać gdziekolwiek.Żenada
O przepraszam ...jest niejakie euro boisko hahahah .No ale...Euroboisko to taki troszeczkę większy orlik i ewentualnie dzieciaki mogą tam sobie pograć.Chcecie sztuczne boisko a na wode po treningu nie ma.Jak sie nie ma miedzi to sie na d*****e siedzi i gra w okręgówce.Juz niedługo będzie wysyp pozwów do sadu o zaległe wypłaty dla byłych i obecnych piłkarzy a wam sie sztuczne boisko marzy .Co moze jeszcze podgrzewana burawa i oświetlenie na stadionie???hahahah Za 50 lat nie bedzie tego w Tarnobrzegu.Nie ma kto i za co załatać kilku dziur na ulicach a wy takie tematy poruszacie :) :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij