http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-06 14:12:37

Sebastian Staszewski: "Stal Stalowa Wola zaimponowała wszystkim na stadionie"

Sebastian Staszewski pochwalił grę Stali Stalowa Wola w meczu z Lechem Poznań
Sebastian Staszewski pochwalił grę Stali Stalowa Wola w meczu z Lechem Poznań
Przedstawiamy jeszcze jeden wywiad po meczu Stali Stalowa Wola z Lechem Poznań. Tym razem porozmawialiśmy z dziennikarzem Polsatu Sport – Sebastianem Staszewskim.
 
Nasz rozmówca był pod wrażeniem gry Stali Stalowa Wola:
 
- „ Stal Stalowa Wola zaimponowała wszystkim na stadionie, bo bardzo szybko stracili bramkę i wydawało się, że być może ten gol Tymoteusza Puchacza podłamie piłkarzy ze Stalowej Woli, a tu było wręcz przeciwnie, zespół ruszył do ataku i w pewnym momencie zgubiłem się licząc te rzuty rożne, bo było ich tak dużo, kilka też świetnych sytuacji wybronionych przez Mickeya Van Der Harta. Pewnie gdyby gospodarze mieli trochę więcej szczęścia lub skuteczności, to ten wynik mógłby wyglądać inaczej. „
Sebastian spodziewał się, że Stal będzie bardzo ambitnie grała.
 
- „Nie miałem wątpliwości, że ten zespół podejdzie bardzo ambitnie do zadania, bo to jak wygląda w II lidze, gdzie jest w tabeli itd. to jest jedno, a jak gra w pucharze to drugie. Nie zakładałem, że ktoś tutaj w Boguchwale ma się zamiar podłożyć i odpuścić ten mecz, bo to po pierwsze jest wspaniała przygoda, a gdzieś historia mówiła że się da, bo przecież 10 lat temu w rzutach karnych Stal pokonała Lecha, więc Ci starsi nieco piłkarze dali przykład teraźniejszej Stali, że się da i dało się, bo to pokazało boisko, że była szansa na pokonanie Kolejorza.”
Dziennikarz Polsatu Sport wyróżnił bramkarza Lecha Poznań jako kluczową postać w tym spotkaniu.
 
- „Na pewno kluczową postacią był Mickey Van Der Hart, bo to on tutaj uratował awans zawodnikom Lecha i gdzieś te jego ręce mogłyby dzisiaj zostać „odlane” w jakimś tworzywie, gdzieś tam postawione na półce jako pamiątka dla niego z tego meczu, bo o ile mówi się, że on czasami popełnia „farfocle” i te dobre bramkarskie interwencje przeplatane są złymi, tak tutaj był bezbłędny”.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij