https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-18 13:57:24

Stal Stalowa Wola przegrała z Ochotą Warszawa

Stalówka nie dała rady warszawskiej drużynie (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka nie dała rady warszawskiej drużynie (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Bogdana Pamuły cały czas są bez ligowej wygranej w obecnym sezonie. Tym raziem zielono-czarni musieli uznać wyższość ekipy z Warszawy.
 
Stal Stalowa Wola do meczu z Ochotą Warszawa przystępowała z dużymi nadziejami, bowiem w końcu przydałoby się przełamać. Początek meczu w wykonaniu gospodarzy był obiecujący, bowiem przez długi okres Stalówka utrzymywała dość niezłą przewagę.
 
Końcowe minuty pierwsze kwarty przyniosły jednak nerwówkę i na krótką przerwę, zielono-czarni schodzili z przewagą zaledwie dwóch oczek. W drugiej części gry, mecz był bardziej na styku i obie drużyny szły cios za cios.
 
Stal była zmuszona do gonienia wyniku, jednak dość nieźle jej to wychodziło. Niestety w końcówce warszawianie mocniej przycisnęli i na przerwę schodzili z siedmiopunktową przewagą. Po zmianie stron, miejscowi starali się nawiązać walkę, co im się udało bowiem w pewnym momencie doprowadzili do remisu.
 
Trzecia kwarta była niezwykle zacięta, a zielono-czarni uwierzyli że mogą osiągnąć korzystny rezultat. Dobra gra Stalówki poskutkowała tym, że na ostatnie dziesięć minut, miejscowi mieli bardzo dużą szansę na wygraną.
 
Niestety zespół dowodzony przez Bogdana Pamułę zgubił czujność, co postanowiła wykorzystać ekipa Ochoty Warszawa, która dość szybko odrobiła straty. Przyjezdni poszli za ciosem, zostawiając daleko w tyle Stal, która musiała pogodzić się z porażką.
 
ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Ochota Warszawa 70-85 (20-18, 12-21, 29-19, 9-27)
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Buczek 0, Tabor 12, Łabuda 8, Bejnar 18, Kindlik 22, Bandyga 0, Tarczyński 4, Pietras 0, Nowik 0, Siembida 3, Nowak 0, Jadaś 3
  
MKS Ochota Warszawa: Muszyński 14, Górka 12, Chmielak 0, Gębal 0, Rudko 13, Jesionek 4, Dziatchuk 11, Wojciechowski 0, Wójcik 6, Nowakowski 2, Grudzień 23, Wołyniec 0
 
Sędziowali: Michał Kurcz, Bartosz Kosmala
 
Komisarz: Jan Kuniec

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2019-11-18 20:04:23 0 0

Idą jak burza tak jak pilkarze

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij