http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-18 12:24:13

Klasa O Jarosław: Granica Stubno pewnie pokonała Orła Przeworsk [Podsumowanie 15. kolejki]

Orzeł mimo porażki, nadal ma sporą przewagę nad drugim miejscem (fot. archiwum)
Orzeł mimo porażki, nadal ma sporą przewagę nad drugim miejscem (fot. archiwum)
Za nami runda jesienna na boiskach jarosławskiej okręgówki. Ton rozgrywkom nadawał spadkowicz z czwartej ligi, który kończy 2019 rok z ogromną przewagą.
 
MKS Kańczuga w dobrych nastrojach zakończył tegoroczne ligowe granie i rundę jesienną zakończył na piątej pozycji. Kibice zgromadzeni na meczu z Sanoczanką Święte nie zobaczyli zbyt wiele bramek, ale jedna, ta na najważniejsza padła w 9. minucie za sprawą Daniela Ostrzywilka.
 
Zorza Zarzecze pokazała wielki charakter w wyjazdowym meczu z Motorem Grochowce, gdzie odkręcili praktycznie beznadziejną sytuacje, strzelając dwa gole w samej końcówce. Wynik spotkania w 19. minucie otworzył Artur Strzałkowski. Sześć minut później było już 2-0, a do siatki trafił Adrian Kazek. Przed przerwą ekipa z Zarzecza zdobyła kontaktowego, ktrórego autorem był Wojciech Majkutowski. Dwadzieścia minut po zmianie stron rezultat podwyższył Michał Włoch i wydawało już się że mecz jest zamknięty. Zorza pokazała że gra się do końca i samej końcówce zdołała doprowadzić do wyrównania. Najpierw przyjezdni kontakt złapali w 88. minucie za sprawą Piotra Kureckiego, a sześćdziesiąt sekund póżniej wynik ustalił Kacper Krzanowski.
 
Czuwaj Przemyśl efektownie zakończył rundę jesienną, wbijając na wyjeździe MKS-owi Radymno aż siedem bramek. Harcerzyki do przerwy prowadziły już 0-4, a do siatki trafiał dwukrotnie Adrian Furtyn, a ponadto po bramce dołożyli Maciej Sanocki i Kamil Folwarski. Ten ostatni jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, lecz miało to miejsce już w drugiej połowie, gdzie po stronie przemyślan padły w sumie trzy bramki. Gole dla Czuwaju zdobywali jeszcze Marcin Gierczak oraz Dariusz Pałys. Warto wspomnieć że te trzy trafienia padły w odstępie 180 sekund. Wynik ustalił Maciej Łamasz w 70. minucie.
 
Sporą sensację sprawiła Granica Stubno, która efektownie pokonała Orła Przeworsk, który tym samym doznał pierwszej porażki na boiskach jarosławskiej okręgówki. Zespół dowodzony przez Tomasza Harłacza prowadzenie objął już w 16. minucie po strzale Patryka Pempusia. Po zmianie stron Granica dołożyła jeszcze dwa trafienia, a do siatki trafiali Jakub Ficek oraz Damian Mikulec.
 
 
1-0 Patryk Pempuś (16)
2-0 Jakub Ficek (56)
3-0 Damian Mikulec (85)

Wyniki meczów 15. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:

 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij