https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-12 11:11:49

Marcin Wołowiec: "Bardzo się cieszę z tych trzech punktów"

Wólczanka Wólka Pełkińska niespodziewanie pokonała na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 3-2. Zobaczcie co po meczu powiedział opiekun gości, Marcin Wołowiec.
 
- Chciałem podziękować moim zawodnikom za to czego dokonali. Bardzo się cieszę z tych trzech punktów. Wiedzieliśmy przed meczem, że Siarka Tarnobrzeg to klasowy zespół. Znaliśmy ich mocne strony i to się pokazało w meczu. Nie mniej jednak ta młodzieńcza, szaleńcza chęć bycia lepszym była po naszej stronie. Jestem dumny z zawodników, bo na treningach wylewają hektolitry potu i robią wszystko, żeby być lepszymi. Udowadniamy to z meczu na mecz. Wcześniej mówiłem, że na początku mówiliśmy, że mamy dużo szczęścia. W końcu jakość gry i konkurencyjność dla każdego przeciwnika jest widoczna już na boisku - powiedział Marcin Wołowiec po meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z Siarką Tarnobrzeg.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij