https://www.dikyspray.pl/


2019-11-11 18:50:38

Kolejna porażka SPR Stali Mielec! Tym razem z Grupą Azoty Tarnów

SPR Stal Mielec przegrała kolejny mecz z rzędu (fot. PGNiG Superliga)
SPR Stal Mielec przegrała kolejny mecz z rzędu (fot. PGNiG Superliga)
Zespół Dawida Nilssona przegrał kolejny mecz w elicie szczypiorniaka. Mielczanie aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tebeli.
 
SPR Stal Mielec na wyjazdowy mecz z Grupą Azoty Tarnów, jechała bardzo mocno zmotywowana, bowiem jej sytuacja w tabeli była nieciekawa. Goście od początku starali się nawiązać walkę i to im się w miarę udawało.
 
Mielczanie wykorzystali grę w przewadze, choć podopieczni Marcina Markuszewskiego widząc to, bardzo szybko przejęli inicjatywę. Pierwsza odsłona była wyrównana, a przyjezdni w końcu zaczeli wykorzystywać rzuty karne.
 
Końcówka pierwszej odsłony należała już jednak do zespołu z Tarnowa, który do przerwy prowadził 12-10. Po zmianie stron, obraz gry nadal pozostał taki sam, jednak nie było w tym ani grama przypadku, bowem mecz był bardzo ważny dla obydwu ekip.
 
Drużyna dowodzona przez Dawida Nilssona cały czas mieli nadzieje na korzystny wynik, jednak z czasem zaczynało pojawiać się coraz więcej niedokładności. W ostatnim kwadransie lepiej zagrali miejscowi i to oni po meczu mogli cieszyć się z wygranej.
 
Grupa Azoty Tarnów – SPR Stal Mielec 27-23 (12-10)
 
Grupa Azoty Tarnów: Małecki, Ciochoń – Tokuda 4, Sanek 2, Kowalik 7, Nowak 3, Grozdek, Misiewicz 4, Jewuła, Lazarowicz 2, Wojdan, Pedryc 4, Tarcijonas 1
 
SPR Stal Mielec: Andjelić – Wojdak 4, Dutka 4, Valyntsau 7, Kornecki, Olszewski 1, Chodara, Adamczak 3, Mochocki, Wilk 1, Krupa 1, Krępa 1, Grzegorek, Jędrzejewski 1 
 
Kary: Pedryc, Kowalik, Lazarowicz, Nowak - Krupa, Wilk, Grzegorek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij