http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-25 08:51:00

Dariusz Marzec: "Mam nadzieję, że kolejny mecz przyniesie nam trzy punkty"

Dariusz Marzec uważa, że Stal Mielec była lepsza w meczu z Odrą Opole. (fot. Odra Opole)
Dariusz Marzec uważa, że Stal Mielec była lepsza w meczu z Odrą Opole. (fot. Odra Opole)
PGE Stal Mielec niespodziewanie przegrała z Odrą Opolę 0-1 w zaległym meczu 13. kolejki. "Biało-niebiescy" mogli zostać liderem Fortuna 1 ligi, ale nie wykorzystali tej okazji.
 
- Przyjechaliśmytutaj po trzy punkty, ale wiedzieliśmy że będzie to ciężki mecz. Przeciwnik szukał swoich okazji, a my niestety niewykorzystaliśmy tego co mieliśmy. Gdybyśmy wykorzystali choć trochę z tych sytuacji do których dochodziliśmy to myślę, że rezultat byłby inny - powiedział Dariusz Marzec po meczu z Odrą Opolę.
 
- Cóż jedna kontra można powiedzieć w tym momencie. Podobno był rikoszet, nie wiem będziemy oglądali, bo tak bramkarz powiedział. Nie zareagował, bo to był rikoszet. No i przegrywamy mecz. Mecz, który można powiedzieć był pod naszą kontrolą. Trzy punkty zostają tu. My nie poddajemy się, walczymy dalej. Widać ile przed nami pracy. Mam nadzieję, że kolejny mecz przyniesie nam trzy punkty - zakończył opiekun PGE Stali Mielec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

mruk2 2019-10-25 17:51:40 0 0

nadzieja matka glupich skutecznosci brakuje a obrona kuleje z chrobrym all in

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij