http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-24 09:30:35

Okręgowy Puchar Polski: Siarka Tarnobrzeg za burtą! Odpadli z Sokołem Sokolniki

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Siarka Tarnobrzeg przegrała z Sokołem Sokolniki 3-4 i odpadła z Okręgowego Pucharu Polski. Do kolejnej rundy awansowały Wisłoka Dębica, Izolator Boguchwała, Legion Pilzno oraz Wisłok Wiśniowa.
 
Siarka Tarnobrzeg niespodziewanie odpadła z Okręgowego Pucharu Polski. Piłkarze Grzegorza Opalińskiego przegrali 3-4 z Sokołem Sokolniki, który na co dzień występuję w Klasie O. "Siarkowcy" jako pierwszi wyszli na prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać. Przed przerwą padły jeszcze trzy bramki i obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 2-2.
 
Po zmianie stron ekipa z okręgówki podkręciła tempo i zdobyła dwie bramki. Gola zmiejszającego rozmiary porażki w końcowych fragmentach meczu strzelił Adrian Gębalski. Trzeba dodać, że mecz odbył się w gęstej mgle.
 
- Dzisiaj porażka z Sokolnikami w Pucharze. Sporo piłkarzy z pierwszego składu. Trzeba powiedzieć wprost: spora kompromitacja. I chyba trzeba dodac: to nie on dzisiaj tylko przegrał, ale Artur Lenartowski to najwieksze rozczarowanie ostatnich lat. Żadnego pozytywnego występu - napisał po meczu Sławomir Strzałka, dziennikarz związany z Siarką Tarnobrzeg.
 
W półfinale Pucharu Polski w okręgu Stalowa Wola. Unia Nowa Sarzyna zagra z Sokołem Nisko, a Słowianin Grębów zmierzy się z Sokołem Sokolniki. Mecze odbędą sie jeszcze w tym roku.

Sokół Sokolniki - Siarka Tarnobrzeg 4-3 (2-2)

Bramki: 2x Marcin Chmiel, Łukasz Adamczyk (rzut karny) oraz gol samobójczy - Paweł Mróz, 2x Adrian Gębalski
 
Sokół Sokolniki:
Polit - Warzocha, Szewc, Kloc, Muniak, Adamczyk, Murdza, Michalski, Kalinka, Woś, Chmiel
 
Siarka Tarnobrzeg:
Kieliszek - Wdowiak, Lenartowski, Janeczko, Wawrylak, Orzechowski, Kowalik, Gebalski, Kapuściński, Kargulewicz, Mróz
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Konrad 2019-10-24 12:05:45 0 1

Kieliszek w ogóle trzymał dziś piłkę w rękach?

Hubert 2019-10-24 12:06:11 0 0

Niespodzianka mimo wszystko że Siarka przegrała z Sokołem Sokolniki ale tak właśnie rządzi się Puchar Polski i ogólnie cała polska piłka

Flisinhio 2019-10-24 17:14:18 3 0

Kieliszek, ten młody bramkarz nie jest winien tego wstydu. Trzeba zapytać trenera dlaczego piłkarze grają tak słabo. W ostatnią niedziele z Kieliszkiem w bramce juniorzy Siarki z tym samym przeciwnikiem osiągnęli remis. Jest dużo do myślenia co robi pierwszy zespół podczas treningów. Czy obecny trener panuje w szatni nad piłkarzami. Panie Strzałka ,proszę nie pisać żle o Lenartowskim. Na początku sezonu piał Pan ze to super piłkarz. Dobrzy piłkarze to już w tym klubie przeszłość. Trener opowiada głupoty jak to chłopaki walczą, co chcą grać .I co?. Brawo Sokół Sokolniki.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij