https://www.dikyspray.pl/


2019-10-23 21:57:52

Eurobud JKS Jarosław porażką z Piotrcovią Piotrków Trybunalski zakończył serię wyjazdów

Eurobud JKS Jarosław przegrał w Piotrkowie Trybunalskim (fot. Krzysztof P)
Eurobud JKS Jarosław przegrał w Piotrkowie Trybunalskim (fot. Krzysztof P)
Jarosławskie szczypiornistki z delegacji do województwa łódzkiego, wracają bez punktów. Podopieczne Vita Telecky'ego kończą maraton wyjazdowy.
 
Drużyna Piotrcovii Piotrków Trybunalski rozpoczęła od mocnego uderzenia i już od początku było wiadome, że to gospodynie będą nadawać tonu wydarzeniom boiskowym. Niestety konsekwencją tego było to, że Eurobud JKS Jarosław od początku był zmuszony gonić wynik.
 
Przyjezdne notowały sporo strat, grając wręcz dość nerwowo i wobec czego drużyna dowodzona przez Krzysztofa Przybylskiego konsekwentnie powiększała swoją przewagę. Sympatycy zgromadzeni w hali Relax przy ulicy 3 maja 6b oglądali niezbyt dobre widowisko, które obfitowało w sporo niedokładności.
 
Ostatecznie jednak nie przeszkodziło to piotrkowskiej drużynie prowadzić do przerwy sześcioma punktami. Podopieczne Vita Telecky'ego na drugą odsłonę wyszły odmienione i od początku ruszyły z chęcią pierw zminimalizowania strat.
 
Gospodynie jednak nie pozwoliły na to i błyskawicznie ostudziły zapędy jarosławianek. Piotrcovia jeszcze bardziej powiększyła przewagę. Eurobud JKS Jarosław z czasem jednak zaczął odrabiać straty i w pewnym momencie przegrywał już tylko trzema punktami.
 
Nieskuteczność jednak była głównym aktorem tego spektaklu. W końcówce jednak lepiej na bosiku radziły miejscowe, które dobiły jarosławski zespół, który z parkietu schodził pokonany. Drużyna dowodzona przez Vita Telecky'ego kolejny mecz rozegra już w najbliższą sobotę, a jej rywalem będzie KPR Gminy Kobierzyce.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Eurobud Grupa JKS Jarosław 25:21 (15:9)
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka – Kolasińska, Joia 9, Klonowska 3, Senderkiewicz, Oreszczuk 2, Dorsz 1, Ciura 1, Charzyńska 5, Sobecka 3, Gajewska 1, Małecka
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Backiel – Bancilon 3, Balsam 7, Donets, Luberecka, Rygiel, Turkalo 4, Pietras 1, Strózik, Żukowska 1, Bieńkowska, Amanda Szymborska 2, Aleksandra Szymborska, Kozimur 3
 
Kary: 8 minut - 10 minut
 
Sędziowali: Młyński i Puszkarski (Zwoleń)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij