http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-17 14:07:04

Dariusz Marzec, trener PGE Stali Mielec: "Sandecja Nowy Sącz jest niebezpiecznym zespołem"

Czy PGE Stal Mielec ogra Sandecję Nowy Sącz? (fot. Stal Mielec)
Czy PGE Stal Mielec ogra Sandecję Nowy Sącz? (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec po dwóch tygodniach przerwy wraca do gry. "Biało-niebiescy" zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz. Początek meczu w piątek 18 października o godz. 19. Zobaczcie co powiedział Dariusz Marzec przed tym pojedynkiem.
 
- Analizowaliśmy nasze poprzednie spotkania. Ćwiczyliśmy zachowania zespołu i w tej chwili rozpoczyna się maraton. Zobaczymy jak to dalej będzie, ale jesteśmy dobrej myśli - powiedział przed starciem z Sandecją Nowy Sącz, Dariusz Marzec.
 
- Sandecja Nowy Sącz jest niebezpiecznym zespołem. Nie patrzymy w tabelę. Obserwowaliśmy ich, byliśmy na ostatnich meczach. Widać, że ten zespół jest poukładany, szukają swoich szans w kontrach. Dosyć dobrze operują piłką, szybko organizują się w grze obronnej. Ponadto mają groźne stałe fragmenty gry. Nie patrzymy na ich miejsce w tabeli, tylko patrzymy na to jak grają. Ostatni mecz pokazał, że potrafili zdobyć cztery bramki, ale cztery też stracili. To jest dla nas moment, żeby to wykorzystać - kontynuuje opiekun PGE Stali Mielec.
 
- Praktycznie kadra w pełni gotowa do gry po za jednym zawodnikiem, który cały czas miał kontuzję. Okazuje się, że jest to niezaleczone - zakończył Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij