https://www.dikyspray.pl/


2019-10-11 13:10:52

4 liga podkarpacka: Watkem Korona Rzeszów podejmie u siebie Partyzanta MAL-BUD 1 Targowiska [Zapowiedź 12 kolejki]

foto. Facebook Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska
foto. Facebook Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska
 Bardzo ciekawie zapowiada się 12 kolejka 4 ligi podkarpackiej, bowiem zmierzą się ze sobą drużyny z czuba tabeli. Lider ekipa Watkem Korona Rzeszów zagra z będącym na 4 pozycji Partyzantem MAL-BUD 1 Targowiska, ciekawy będzie też mecz JKS-u Jarosław z KS Wiązownica. 
 
 
Podopieczni Michała Szymczaka po ostatniej wyjazdowej wygranej 1:0 z JKS-em Jarosław wrócili na pierwsze miejsce w tabeli. Przed nimi kolejne trudne zadanie, bowiem do Rzeszowa przyjeżdza beniaminek Partyzant MAL-BUD1 Targowiska, który mimo porażki w ostatniej kolejce z Głogovią Głogów Małopolski początek sezonu może zapisać sobie na duży plus. Obie drużyny w tabeli dzieli 6 punktów, ewentualna wygrana gości pozwoliła by im się w dużym stopniu zbliżyć do lidera, jednak według nas ciężko będzie ekipie z Targowisk wywieźć chociaż punkt ze stadionu Korony dlatego nasz typ w tym meczu to zwycięstwo Watkem Korony Rzeszów.

TYP PODKARPACIELIVE 1 
 
Rezerwy Stali Mielec po niespodziewanej porażce z Błękitnymi Ropczyce, w ostatniej kolejce wrócili na zwycięski szlak i przywieźli 3 punkty z Sanoka. Teraz do Mielca przyjeżdża drużyna Piasta Tuczempy, która na wyjazdach radzi sobie średnio. Nasz typ w tym meczu to wygrana Stali II Mielec.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1 
 
Drugim hitem 12 kolejki spotkań będzie starcie JKS-u Jarosław z KS Wiązownica. Borykająca się z problemami drużyna z Jarosławia w ostatniej kolejce musiała uznać wyższość lidera z Rzeszowa, jednak JKS pokazał już wiele razy, że potrafi zaskoczyć. Goście z pewnością są zawiedzeni porażką w ostatniej kolejce i stratą lidera, dlatego będą chcieli z Jarosławia wrócić z trzema punktami. Nasz typ w tym meczu to remis.
 
TYP PODKARPACIE LIVE X
 
Do Sanoka przyjeżdza podbudowana ostatnim zwycięstwem Polonia Przemyśl, obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, dlatego zwiastuje to spore emocje i wyrównany mecz. Z pewnością Sanoczanie chcieliby się przełemać, jednak nie będzie to łatwe z takim rywalem i według nas padnie tutaj remis. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE X
 
W Głogowie również będzie mecz sąsiadów w ligowej stawce, bowiem Głogovia podejmie u siebie Wisłok Wiśniowa. Podopieczni Adama Wałczyka sprawili niespodziankę pokonując w ostatniej kolejce Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, a za to Wisłok jest ewidentnie na fali wznoszącej wygrywając mecz za meczem. Naszym zdaniem Wisłok Wiśniowa wywiezie z Głogowa Małopolskiego 3 punkty. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE  2
 
Karpaty Krosno przełamały się w ostaniej kolejce pokonując na wyjeździe Legion Pilzno i z pewnością chcieliby pójść za ciosem wygrywając u siebie z Błękitnymi Ropczyce. Zadanie wydaje się być, jednak ciężkie, bo drużyna z Ropczyc gra dobrze na wyjazdach. Według nas padnie tutaj remis. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE X
 
Szósty w tabeli Igloopol Dębica będzie chciał podtrzymać serię meczów bez porażki wywożąc ze Stalowej Woli przynajmniej punkt. Po ostatniej wygranej nad Sokołem Kolbuszowa Dolna, Dębiczanie wskoczyli do górnej części tabeli, jednak czują oddech rywali na plecach. Rezerwy "Stalówki" przywiozły ostatnio punkt z Boguchwały i pewnie też zdobyte przynajmniej jedno oczko w meczu z Igloopolem by ich zadowoliło. Naszym zdaniem wygra Igloopol Dębica. 
 
TYP PODKARPACIE LIVE 2
 
Ostatnia drużyna w tabeli, czyli MKS Start Pruchnik wciąż nie może wygrać meczu, nie wydaję się też, żeby udało to im się w meczu z Izolatorem Boguchwała. Choć podopieczni Michała Bogacza i Michała Kachniarza ostatnio stracili punkty ze Stalą II Stalowa Wola to według nas są faworytem do wygrania tego meczu i dopisania 3 punktów w tabeli.
 
TYP PODKARPACIELIVE 1 
 
12 kolejkę gier zakończy mecz w Kolbuszowej Dolnej, gdzie Sokół zagra z Legionem Pilzno i może to być bardzo wyrównane spotkanie, bo obie drużyny przegrały w ostatniej kolejce i będą szukać w tym meczu punktów. Naszym zdaniem, jednak wygra Sokół Kolbuszowa Dolna
 
TYP PODKARPACIELIVE 1  

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-10-11 15:26:57 6 2

Sokół i Legion do spadku oraz Start i rezerwy Stali

typer 2019-10-11 15:21:59 2 4

Sokół - Legion 3-1 Aktualny poziom gry Legionu to A klasa

~anonim 2019-10-11 15:26:57 6 2

Sokół i Legion do spadku oraz Start i rezerwy Stali

Stats 2019-10-11 22:07:46 0 4

do@anonim-Głąbie-rezerwy Stali są na tyle mocne,że gdyby tylko chcieli,to spokojnie mogą awansować.Kwestia jest tylko taka,czy w klubie ,mając na uwadze większe koszty gry rezerw w 3 lidze,są takie plany...

analityk 2019-10-11 22:10:27 3 1

anonim-pisząc o spadku rezerw Stali,masz oczywiście na myśli rezerwy Stalowej Wólki? :D

info 2019-10-12 15:37:54 0 0

Po rundzie jesiennej Legion wycofa się z rozgrywek. Zacznie kolejny sezon od A klasy . Na jesieni na Legion Arenie derby z LKS Łęki Górne

~anonim 2019-10-13 17:56:56 0 0

buacahach5 liga badziwion Pilno

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij