https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-10 08:00:00

Eurobud JKS Jarosław uległ na wyjeździe Zagłębiu Lubin

Jarosławianki przegrały pierwszy mecz w sezonie (fot. Łukasz Haznar)
Jarosławianki przegrały pierwszy mecz w sezonie (fot. Łukasz Haznar)
Szczypiornistki JKS-u na zaległy mecz do Lubina jechały z dużym optymizmem po ostatniej wygranej. Niestety tym razem podopieczne Vita Telecky'ego wracają do Jarosławia na tarczy.
 
Od początku mecz był bardzo szybkim oraz dynamincznym widowiskiem, a obie drużyny szły cios za cios. Z czasem jednak Eurobud JKS Jarosław przystopował, co wykorzystały szczypiornistki Zagłębia Lubin, które zaczęły dominować na parkiecie.
 
Jarosławianki starały się nawiązać walkę, jednak gospodynie mocniej przycisnęły, wobec czego do przerwy prowadziły siedmioma punktami. Po zmianie stron, obraz gry nie uległ zmianie i to podopieczne Bożeny Karkut wciąż przeważały i z łatwością trafiały do bramki Marty Beckiel.
 
Beniaminek dopiero w ostatnich minutach zaczął puntkować, a było to spowodowane rozluźnieniem w szeregach Miedziowych. Lubinianki jednak utrzymały zaliczkę z pierwszej odsłony i ostatecznie wygrały 33-26.
 
Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław 33-26 (20-13)
 
Zagłębie Lubin: Wąż, Maliczkiewicz – Hurychova, Stanisławczyk, Grzyb 1, Górna 11, Miłek, Trawczyńska, Buklarewicz 2, Ważna 3, Galińska 7, Zawistowska 5, Machado 3, Belmas, Pielesz 1, Milojevic
 
Eurobud JKS Jarosław: Backiel, Kulpa, Szczurek – Bancilon 2, Balsam 4, Donets, Luberecka 1, Turkalo 7, Strzębała, Pietras 1, Strózik 1, Zukowska 7, Kozimur 3, Amanda Szymborska, Aleksandra Szymborska
 
Kary: 4 minuty - 4 minuty
 
Sędziowali: Bartosz Kowalik i Wojciech Marciniak (Poznań)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wbz 2019-10-12 04:01:25 0 0

Zagłębie i Perła to dwa kluby praktycznie nie mające konkurencji w tej lidze - nie zapominajmy o tym - jest b.duży przeskok pomiędzy I ligą a ekstraklasą dlatego start w nowych rozgrywkach należy uznac za b.udany i oby tak dalej....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij