2019-10-09 16:10:33

W sobotę żuzlowa rywalizacja w Rzeszowie, zawodnicy pojadą w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa

foto. Stal Rzeszów Speedway
foto. Stal Rzeszów Speedway
 Już w sobotę na stadionie przy ulicy Hetmańskiej 69 znów zawyją silniki żuzlowych motocykli, za sprawą Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa, w którym wezmą udział min. wychowankowie szkółki Stali Rzeszów. 
 
 
Po środowym treningu sekcji młodzieżowej Stali Rzeszów, który przypomniał kibicom żużla, że w Rzeszowie on jeszcze nie zginął, przychodzi czas na trochę poważniejsze ściganie. Młodzi zawodnicy pojadą w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i jest to szansa do obejrzenia po długiej przerwie żużla przy ulicy Hetmańskiej 69. 
 
Pełnej obsady turnieju jeszcze nie znamy wiadomo, że na torze pojawi się wychowanek Stali, Michał Curzytek , prawdopodobny jest też występ zawodników ze Stali Gorzów
 
Ten turniej to pierwszy krok do odbudowania żużla w Rzeszowie, nie wiadomo czy Stal pojedzie w najbliższym sezonie II ligi, jednak kibice mocno wierzą, że po ostatnich fatalnych latach dla tego sportu, w końcu nadejdą lepsze dni i wielkie emocje z tym związane. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Mscislaw Frankowski 2019-10-09 18:12:26 7 0

piotrek moze sie wybierzemy razem?

tedi1907 2019-10-09 17:00:49 2 1

Obsada niesamowita ! wow!!

Mscislaw Frankowski 2019-10-09 18:12:26 7 0

piotrek moze sie wybierzemy razem?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem