2019-10-07 14:50:06

Klasa O Jarosław: Motor Grochowce zremisował z Orłem Przeworsk [Podsumowanie 9. kolejki]

(fot. Natalia Styś)
Ubiegły weekend nie sprzyjał liderom poszczególnych grup rozgrywkowych. Nie ominęło to również lidera klasy O Jarosław – Orła Przeworsk, który pierwszy raz w tym sezonie zremisował.

Mecz pomiędzy Motorem Grochowce a Orłem Przeworsk nie należał do najłatwiejszych. Goście na prowadzenie wyszli w 44. minucie, a gola "do szatni" zdobył Piotr Boratyn. Po zmianie stron kibice nie musieli długo czekać na odpowiedź gospodarzy.

W 52. minucie spotkania piłkę w siatce umieścił Adrian Kazek. Wynik spotkania nie uległ już zmianie, a widzowie nie obejrzeli już więcej bramek. Umiejętnościami w tym spotkaniu popisał się Stawarz, który dobrze strzegł swojej bramki i nie dał się już więcej zaskoczyć zawodnikom z Przeworska.

0-1 Piotr Boratyn (44)
1-1 Adrian Kazek (52)

Motor Grochowce: Stawarz - Strzałkowski, Włoch, Szor, Kurylak, Szacki, Skałacki, Kazek, Rudnicki, Hajduk, Jaroch

Orzeł Przeworsk: Przewrocki - Kowal, Salwach, Słoma, Misiąg - Flis, Szybko, Lech, Pigan - Boratyn, Bednarz (81 Bogacz)

Żółta kartka: Kazek
Sędziował: Maciej Szymczycha (Jarosław)

LKS Skołoszów powoli wraca do dobrej formy, tym razem wygrał z Biało-Czerwoni Kaszyce tylko 2-0. Gole w tym meczu zdobyli Kamil Buczkowski i Wojciech Pilawa.

Ciekawe widowisko mogli obejrzeć kibice na stadionie przy ulicy 22 stycznia 6, gdzie Czuwaj Przemyśl podejmował u siebie Łęk Ostrów. Wynik otworzył się w 19. minucie spotkania, a później średnio co 10 minut padały kolejne trafienia.

Trzecią porażkę z rzędu odnotowały GKS Orły, które podejmowały u siebie Sanoczankę Święte.

MKS Kańczuga zdeklasował MKS Radymno. Pojedynek ucieszył tylko jedną stronę trybun, zespół Arkadiusza Kiszki pnie się ku górze.

Wicelider Jarosławskiej okręgówki Płomień Morawsko przegrał po raz drugi, tym razem z Granicą Stubno. Gole w tym spotkaniu zdobywali Patryk Pempuś, Tomasz Harłacz oraz Jakub Ficek.

Zespół trenera Bogusława Sierżęgi podzielił się punktami z Pogonią-Sokół Lubaczów. W obecnej sytuacji nie był to na pewno korzystny wynik dla Zorzy Zarzecze, która obecnie zajmuje 14 miejsce.

W Narolu dobrą formą strzelecką popisał się Mateusz Przednowek, który zaaplikował dwie bramki Czarnym Pawłosiów.