https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-07 11:11:59

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Kamień i Sokół Nisko na prowadzeniu [Podsumowanie 10. kolejki]

Sokół Nisko po wygranej nad Olimpią Pysznica zachował pozycję lidera (fot. Radosław Kuśmierz)
Sokół Nisko po wygranej nad Olimpią Pysznica zachował pozycję lidera (fot. Radosław Kuśmierz)
Za nami już dziesiąta seria gier w stalowowolskiej, gdzie spadkowicz z czwartej ligi prowadzi i chyba szybko chce wrócić. Unia wygrała w derbach i awansowała na trzecie miejsce.
 
Słowianin Grębów po bramkach Tomasza Olko z rzutu karnego oraz Łukasza Kobylarza uległ ŁKS-owi Łowisko.
 
Sokół Sokolniki przegrał ze Stalą Gorzyce mimo że jako pierwszy prowadził po uderzeniu Mateusza Michalskiego. Kolejne gole padły dopiero po przerwie, bowiem w 53. minucie do wyrównania doprowadził Dominik Toś. Kwadrans później podopieczni Artura Szkutnika wyszli na prowadzenie, kiedy to do siatki trafił Grzegorz Szymanek. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jedną bramkę, która padła w 77. minucie.
 
Unia Nowa Sarzyna w meczu derbowym pokonała Pogoń Leżajsk. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 6. minucie po trafieniu Dawida Gnatka. Piwosze wyrównały sześć minut później, a z gola cieszył się Łukasz Gaweł. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 51. minuty, kiedy to prowadzenie swojej drużynie dał ponownie były piłkarz Sokoła Sieniawa. Miejscowi w 72. minucie zdobyli trzeciego gola, a jego autorem był Krystian Błajda. Wynik spotkania ustalił Dominik Drożdżal w doliczonym czasie gry.
 
Sokół Kamień wygrał z LZS-em Ździary, choć to piłkarze Pawła Szafrana jako pierwsi prowadzili, a gola w 17. minucie zdobył Damian Sałek. Radość gości była krótka, bowiem 120 sekund później Patryk Buczek wyrównał. Remis utrzymał się do 65. minuty, a do siatki trafił Grzegorz Woźniak. Wynik spotkania ustalił w 87. minucie wychowanek Korony Bojanów.
 
Sokół Nisko skromnie pokonał Olimpię Pysznica i zachował pozycję lidera. Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 67. minucie, a jego autorem był Wojciech Tyczyński.
 
 
1-0 Wojciech Tyczyński (67)

Wyniki meczów 10. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij