2019-10-04 21:52:17

Stal II Mielec zrehabilitowała się za porażkę w ostaniej kolejce i pokonała Ekoball Stal Sanok

Rezerwy pierwszoligowca wygrały na Wierchach
Stal II Mielec po zabójczej drugiej połowie pokonała na wyjeździe 3:1 Ekoball Stal Sanok i dopisała cenne 3 punkty do ligowej tabeli.

W pierwszej połowie widzowie w Sanoku mieli okazji zobaczyć tylko jedną bramkę w wykonaniu swoich piłkarzy, jednak nie taką jakby chcieli, gdyż był to gol samobójczy i do szatni w lepszych humorach schodzili goście.

Druga połowa to od początku popis strzelecki w wykonaniu rezerw Stali Mielec. W 50. minucie za sprawą Daviego Mielczanie wyszli na prowadzenie 2-0, kilka minut później kolejną bramkę dołożył Piotr Kron. Wynik spotkania na 1-3 ustalił Gabriel Lusiusz

0-1 ?? (Samobójcza)