2019-09-30 12:43:35

Grzegorz Opaliński: "Cieszę się ze zwycięstwa i dziękuję chłopakom za walkę"

fot. Nad Wisłą
fot. Nad Wisłą
Siarka Tarnobrzeg pokonała Hetman Zamość 2-0. Nie obyło się bez kontrowersji. Zobaczcie konferencję prasową z udziałem Grzegorza Opalińskiego oraz Jacka Ziarkowskiego.
 
Hetman Zamość przegrał 0-2 z Siarką Tarnobrzeg. Trener gości najwięszką winą za tę porażkę obarczył arbitrów tego meczu.
 
- Zacznę z innej beczki. Kontrowersja przy pierwszej bramce to mało powiedziane. Sędzia liniowy pokazuje, że albo piłka wyszła za boisko albo jest spalony. Za chwilę główny gwiżdże, że jest bramka, a boczny pokazuje zmianę. Dla mnie co najmniej dziwna sytuacja. Ta decyzja arbitra położyła całkowicie ten mecz. Po co my mamy jechać tyle kilometrów, o coś grać i walczyć. Chłopcy zostawili tyle zdrowia. W tej chwili siedzą w szatni i się zastnawiają po co ich ten wysiłek. Nie wiem czy to odbije się jakimś echem, czy zostanę za to ukarany czy nie. Pewne rzeczy muszę powiedzieć. Walczymy o każdy centymetr boiska, a później takie rzeczy wyczyniają sędziowie - Jacek Ziarkowski pozostał bezlitosny dla sędziów.
 
Natomiast Grzegorz Opaliński ocenił, że to był ciężki mecz. Tym bardziej cieszy się ze zdobycia trzech punktów.
 
- To był trudny mecz. Spodziewaliśmy się takiego pojedynku, bo Hetman miał zaledwie dwa punkty mniej od nas. Analizowaliśmy ich, jak każdego przeciwnika i wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. W tym tygodniu jednak większą uwagę skupiliśmy na naszej drużynie. Nie wygraliśmy wcześniejszych czterech meczów. Nie da się ukryć, że widać u moich zawodników nerwowość w poczynaniach. My też walczyliśmy o każdy centymetr boiska. W pierwszej połowie zdenerwowaliśmy się, bo Krzysztof Ropski od kilku meczów jest trzymany w pół. Widać to później na nagraniach z meczów. Jednak zdobyliśmy dwie bramki i w drugiej połowie przeprowadzaliśmy lepsz, bardziej płynne akcje. Cieszę się ze zwycięstwa i dziękuję chłopakom za walkę. Niezwykle istotne jest to, że w drugim meczu z rzędu nie tracimy bramki. To buduje pewność siebie - powiedział opiekun "Siarkowców" po zwycięstwie nad Hetmanem Zamość.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem