http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-17 16:09:13

Klasa O Krosno: Fotel lidera przeniesiony na reprezentacyjne boisko [podsumowanie 7 kolejki]

Foto Marcin Dziedzic
Foto Marcin Dziedzic
Dzięki wygranej 1-0 nad Cosmosem Nowotaniec, lider klasy "O" Krosno powędrował do MKS Arłamów Ustrzyki Dolne który to swoje mecze rozgrywa na boisku Hotelu Arłamów będącym jedną z baz treningowych reprezentacji Polski. Bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie zdobył Hansen Kumah-Doe.
 
W innym z najciekawszych pojedynków ubiegłej kolejki drużyna OKS Markiewicza gładko uporała się z GKS Zamczysko Odrzykoń wygrywając 4-0. Z racji na finałowy turniej ligi lokalizacji KAP VIVIO odbywający się na boisku MOSIR Krosno, mecz rozegrano na stadionie przy ulicy Legionów 6 czyli domowym obiekcie Karpat Krosno.   
 
 
1-0 P. Kaczor
2-0 G. Kolbusz
3-0 V. Hirka
4-0 G. Kolbusz
 
OKS Markiewicza: Vikhot - Honkisz, Jarząb, Żywiec, Jucha, Barzyk, Hirka, Kaczor, Meier, Ginalski, Florczak
 
GKS Zamczysko Odrzykoń: Kozioł - Prach, Bryś, Zaremba, Grochmal, Modliszewski, Urbanek, Lenart, Frużynski, Telesz, Dziadosz
 
W kolejnym pojedynku czołowych ekip ligowej tabeli drugi w tabeli JKS Czarni Jasło pokonał 3-0 drużynę Przełęczy Dukla. Spory wpływ na wynik miała czerwona karta dla Patryka Krzywdy z 54 minuty spotkania, do czasu której na boisku utrzymywał się remisowy rezultat i nic nie wskazywało na to ażeby mecz miał zakończyć się tak wysokim zwycięstwem gospodarzy.
 
Przenosimy się w dolne rejony tabeli a tam Kotwica Korczyna rozgrywająca kolejne spotkanie "bez trenera" pokonała w wyjazdowym pojedynku 2-0 przed ostatnią w ligowym rozrachunku Brzozowię Brzozów  Warto dodać że od poniedziałku bieżącego tygodnia, stery w ekipie prezesa Patryka Fryca objął Adam Domaradzki, były szkoleniowiec takich klubów jak Lechia Sędziszów Małopolski, Izolator Boguchwała, oraz Czarni Czudec. Polecony na to stanowisko przez samego Ryszarda Kuźmę, który współpracuje z prezesem korczyńskiego klubu w zespole Sokoła Sieniawia.
 
Nafta Jedlicze wygrała trzeci mecz z rzędu, tym razem wyjazdowy, zakończony wynikiem 1-0 z outsiderem z Czeluśnicy, a podopieczni Lecha Czaji wracają na właściwe tory. Dzięki czemu po kilku kolejkach błąkania się po dolnych rejonach tabeli, w chwili obecnej zajmują 7 miejsce z 12 oczkami na koncie. 
 
Drużyna Tempa Nienaszów prowadzona przez Grzegorza Munię, wyrasta na "czarnego konia" rozgrywek. Po odprawieniu z kwitkiem faworyzowanych Czarnych Jasło, oraz Przełęczy Dukla tym razem bez punktów po porażce 2-1, z Nienaszowa wyjeżdża spadkowicz z IV ligi, a przez chwilę lider obecnych rozgrywek Przełom Besko

Wyniki meczów 7. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij