http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-17 19:10:39

Klasa O Dębica: Victoria, Kamieniarz i Piłkarskie Nadzieje zagrały na szóstkę [Podsumowanie 7. kolejki]

Victoria Czermin (białe koszulki) zagrała ze Spartą na szóstkę (fot. archiwum)
Victoria Czermin (białe koszulki) zagrała ze Spartą na szóstkę (fot. archiwum)
Za nami kolejna seria gier w dębickiej okręgówce. W minionej kolejce nie można było narzekać bowiem w prawie każdym meczu padło trochę bramek. Victoria, Kamieniarz i Piłkarskie Nadzieje wbiły swoim rywalom po sześć bramek.
 
Lechia Sędziszów Małopolski ograła LKS Głowaczowa, a do przerwy prowadziła już 3-0. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Smoliński, Aleksander Czółno oraz Kamil Potwora. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce.
 
Olchovia Olchowa bezbramkowo zremisowała z Czarnovią Czarna.
 
Victoria Czermin rozgromiła na wyjeździe Spartę Chorzelów. Hat-tricka ustrzelił Wojciech Soboń, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Trzpis. Wynik spotkania ustalił Patryk Dubiel.
 
Identyczną liczbę goli zdobył Kamieniarz Golemki w starciu z LKS-em Wiewiórka. Dwukrotnie do siatki trafiali Janusz Wolański i Dariusz Knator, którzy w przeszłości grali w Wisłoce Dębica. Raz na listę strzelców wpisali się Kacper Sitko i Norbert Małek. Goście zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem, a miało to miejsce w 90. minucie, gdy z gola cieszył się Sebastian Szuba.
 
Piłkarskie Nadzieje Mielec także zagrały na szóstkę w meczu z Victorią Ocieka. Beniaminek na prowadzenie wyszedł już w 14. minucie, a do siatki trafił Marcin Cisło. Dziewięć minut później było już 2-0, a z gola cieszył się Jakub Pezdan. Kolejna bramka padła w 28. minucie, a stzelcem okazał się ponownie Marcin Cisło. Ostatnie słowo w tej części meczu należało do miejscowych, a konkretnie do Grzegorza Węglarza, który zdobył czwartą bramkę dla mielczan. Po zmianie stron gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole.
 
1-0 Marcin Cisło (14)
2-0 Jakub Pezdan (23)
3-0 Marcin Cisło (28)
4-0 Grzegorz Węglarz (42)
5-0 Piotr Gilar (82)
6-0 Maciej Lubacz (87)

Wyniki meczów 7. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij