2019-09-08 22:47:29

Klasa O Rzeszów: Sawa Sonina ograła rezerwy Stali Rzeszów [Podsumowanie 7. kolejki]

Sawa Sonina (czerwone stroje) pewnie pokonała rezerwy Stali Rzeszów (fot. archiwum)
Kibice zgromadzeni w Rzeszowie, Soninie i Krasnym nie mogli się nudzić i zobaczyli trochę bramek. Błękit wygrał z Sokołem.

Jedność Niechobrz podzieliła się punktami ze Stalą Łańcut. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 29. minucie, a do siatki z jedenastu metrów trafił Dariusz Szeliga. Łańcucianie starali się doprowadzic do wyrównania, co im się udało w samej końcówce, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Birek.

Błękit Żołynia ograł Sokół Sokołów Małopolski, a dwa gole zdobył Marcin Dudek.

Drugi garnitur Apklan Resovii rozgromił ekipę Wisłoka Czarna. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Szymon Kaliniec, Szymon Feret oraz Karol Twardowski, a po bramce dołożyli Krzysztof Gancarczyk, Radosław Adamski i Jakub Persak.

Crasnovia Krasne pewnie pokonała Bratek Bratkowice. Cztery gole dla beniaminka zdobył Karol Skuba, a ponadto jedno trafienie należało do Kamila Szczepańskiego.

Sawa Sonina wbiła cztery gole rezerwom Stali Rzeszów, które padły w drugiej odsłonie. Wynik w 47. minucie otworzył Grzegorz Słonina, a trzynaście minut później na 2-0 podwyższył Piotr Krawczyk. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jednego gola, a miało to miejsce w 76. minucie. Rezultat spotkania ustalił 60 sekund później Bartosz Madeja, grający trener Sawy.

1-0 Grzegorz Słonina (47)
2-0 Piotr Krawczyk (60)
3-0 Piotr Krawczyk (76)
4-0 Bartosz Madeja (77)