2019-09-08 08:46:22

Niespodzianka w Dębicy! Wisłoka Dębica pokonała Wisłę Puławy

Wisłoka Dębica ograła Wisłę Puławy. (fot. Wisłoka)
Wisłoka Dębica niespodziewanie pokonała Wisłę Puławy 4-2 w meczu 7. kolejki 3 ligi gr. IV. Dębiczanie po dwóch porażkach z rzędu zapunkotwali z jednym z faworytów rozgrywek.

Wisła Puławy objęła prowadzenie w meczu z Wisłoką Dębica po jedenastu mintach gry. Autorem premierowego gola w tym meczu był Maciej Wojczuk. Napastnik gości wykorzystał niepewną interwencję Kamila Dybskiego. Kwadrans później do wyrównania doprowadził Sebastian Fedan po asyście Damiana Łanuchy.

W późniejszej fazie pierwszej połowy obie ekipy miały szansę na bramkę, ale do przerwy więcej goli nie wpadło.

Po zmianie stron do ataku ruszyli goście i w 67. minucie dopięli swego. Łukasz Kasprzycki ponownie wyprowadził Wisłę na prowadzenie. Pięć minut później Fadan strzałem głową ponownie doprowadził do wyrównania.

W 84. minucie na rajd zdecydował się Michał Domański. Rezerwowy Wisłoki przebiegł 40 metrów i zakończył strzałem, który wpadł do bramki. Tym samym "Biało-zieloni" wyszli po raz pierwszy na prowadzenie w tym meczu.

W doliczonym czasie gry mocnym strzałem popisał się Michał Kobiałka, ale tym razem znakomicie spisał się Dybski. Wynik meczu na 4-2 ustalił Krzysztof Wrzosek.

0-1 Maciej Wojczuk (11)
1-1 Sebastian Fedan (26)
1-2 Łukasz Kasprzycki (67)
2-2 Sebastian Fedna (72)
3-2 Michał Domański (84)
4-2 Krzysztof Wrzosek (90)