2019-09-07 21:52:57

Ekoball Stal Sanok górą w starciu ze Startem Pruchnik

Sanoczanie pewnie ograli rywala (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Mateusza Ostrowskiego bez problemu ograli beniaminka. Sanoczanie wbili gościom aż cztery gole.

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok zdominowali ekipę Startu Pruchnik, jednak pierwsza bramka padła dopiero po półgodzinie gry. Prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Kuzio. Ten sam piłkarz cztery minuty później podwyższył prowadzenie.

Gospodarze nadal stwarzali sobie bardzo klarowne sytuacje, jednak do przerwy więcej bramek nie padło. Po zmianie stron sanoczanie nadal dominowali i w tej części meczu zdobyli jeszcze dwa gole.

W 70. minucie na 3-0 podwyższył Bartosz Sieradzki, a 120 sekung później wynik spotkania ustalił Sebastian Sobolak.

1-0 Mateusz Kuzio (31)
2-0 Mateusz Kuzio (35)
3-0 Bartosz Sieradzki (70)
4-0 Sebastian Sobolak (72)