http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-29 08:56:00

Wisłoka Dębica przegrała z Jutrzenką Giebułtów

Wisłoka Dębica poniosła pierwszą porażkę w 3 lidze (fot. archiwum)
Wisłoka Dębica poniosła pierwszą porażkę w 3 lidze (fot. archiwum)
Piłkarze Dariusza Kantora doznali pierwszej porażki w sezonie 2019/20. Biało-zieloni ulegli beniaminkowi z Giebułtowa, który po raz pierwszy się cieszył z punktów.
 
Wisłoka Dębica w meczu z Jutrzenką Giebułtów była równorzędnym rywalem dla najlepszej drużyny Małopolski. Obie drużyny w pierwszej odsłonie starały się stwarzać dogodne okazje. Ostatecznie jednak w tej części meczu bramki nie padły.
 
Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, jednak dębiczanie stworzyli sobie kilka ciekawych okazji i gdyby je wykorzystali, to obraz gry by był zupełnie inny. Tak się jednak nie stało, a Wisłoka zaczęła tracić gole.
 
W 74. minucie Dominik Zawadzki uderzając na bramkę Kamila Dybskiego trafił w Jana Pelca, od którego odbiła się futbolówka i zmyliła golkipera dębiczan. To nie zraziło Wisłoki, która miała w końcówce jeszcze kilka niezłych okazji.
 
Niewykorzystane okazje się mszczą i w doliczonym czasie gry Patryk Michniak ustalił rezultat spotkania.
 
0-1 Jan Pelc (74-samobójcza)
0-2 Patryk Michniak (90)
 
Wisłoka Dębica: Dybski – Król, Hus (79. Remut), Pelc (79. Cabała) – Bożek (66. Domański), Fedan, Łanucha, Wrzosek (61. Prokop), Rębisz – Maik, Sojda (59. Gwiazda)
 
Jutrzenka Giebułtów: Iliński – Romuzga (70. Zieliński), Michalec, Bizoń, Arian (62. Michniak), Jeziorski, Wojtaszek (57. Domaradzki), Majcherczyk (80. Wcisło), Zawadzki, Litewka (68. Kawa), Balawender
 
Sędziował: Patryk Sowiński (Sandomierz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij