2019-08-12 09:00:32

Sokół Sieniawa pokonał Chełmiankę Chełm. Główka Brockiego z dwudziestu metrów w ostatniej minucie!

(fot. archiwalna)
Sokół Sieniawa pokonał u siebie Chełmiankę Chełm 1-0 w inauguracyjnym meczu III ligi grupy IV w sezonie 2019/2020. Podopieczni Szymona Szydełki zapewnili sobie trzy punkty w doliczonym czasie gry w bardzo niecodziennych okolicznościach!

Pierwsza połowa spotkania należała optycznie do gospodarzy, ale nie przekładało się to zbytnio na okazje bramkowe. Tych więcej mieli przyjezdni, ale byli na bakier ze skutecznością. Na początku drugiej części gry działo się z kolei niewiele, ale ostatnie dwadzieścia minut dostarczyło kibicom zebranym na stadionie w Sieniawie sporo emocji.

Co ciekawe, obie ekipy mogły kilkukrotnie przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Na drodze strzelających stawali jednak świetnie tego dnia dysponowani bramkarze. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry bramkę dla gospodarzy zdobył Sebastian Brocki, który głową przelobował z dwudziestu metrów wysuniętego goalkeepera rywala. Komplet punktów został tym samym w Sieniawie.

1-0 Sebastian Brocki (90)

Sokół Sieniawa : Korziewicz, Skała (70' Drelich), Burka, Padiasek, Kardyś, Fryc (75' Lis), Rogala (65' Majda), Jędras (72' Skrzypek), Ochał , Brocki, Hass (34' Purcha)

Chełmianka Chełm: Szymkowiak, Uliczny, Kwiatkowski, Niewęgłowski, Niewęgłowski (88' Warecki), Wolski, Czułowski, Wołos, Kocoł, Kwaśniewski