2019-07-30 19:08:11

Mateusz Mak oficjalnie piłkarzem PGE Stali Mielec

Mateusz Mak podpisał roczny kontrakt z PGE Stalą Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Mateusz Mak podpisał roczny kontrakt z PGE Stalą Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Kolejna dobra wiadomość nadeszła z ulicy Solskiego 1. Najpierw w klubie pozostał Artur Skowronek, a teraz do jego ekipy dołączył piłkarz Mistrza Polski.
 
Potwierdziły się doniesienia o których informwaliśmy tu. Mateusz Mak został oficjalnie piłkarzem PGE Stali Mielec. Piłkarz podpisał roczną umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
 
27-letni pomocnik ostatnio grał w Piaście Gliwice, gdzie rozegrał 20 spotkań w LOTTO Ekstraklasie i raz pokonał bramkarza rywali. Urodzony w Suchej Beskidzkiej zawodnik w minionym sezonie zdobył z Piastunkami tytuł Mistrza Polski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Harry_Kane 2019-07-30 20:56:05 0 5

Prawdziwy dream-team w tym Mielcu się robi. Sami najemnicy za duże miesięczne wynagrodzenie. Po co Wy tam szkolicie młodzież???

Statystyk 2019-07-30 23:05:22 1 1

Jak to"po co"?Na młodych piłkarzach można naprawdę dobrze zarobić,to sport,ale i dobry biznes!Za 16-letniego Kacpra Sadłochę(RC Lens,Francja) Stal wzięła ponad 1 mln złotych...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem