2019-07-15 12:45:06

Podwójne świętowanie w LKS Lubatowa. Najpierw awans, teraz 20-lecie Klubu

Podobne tematy LKS Lubatowa Jakub Szczurek
foto Bogusław Szczurek
foto Bogusław Szczurek
Jeszcze nie tak dawno sympatycy LKS Lubatowa, który występował na boiskach krośnieńskiej klasy B, otwierali szampany z racji celebrowania promocji do wyższej ligi, a zaledwie dwa dni temu kolejna spora okazja do świętowania. Klub którym na co dzień zarządza Tomasz Turek obchodził jubileusz 20-lecia istnienia.
 
Piękne zwieńczenie jakże udanego sezonu, w którym to podopieczni Jakuba Szczurka swoją świetną postawą na ligowych boiskach wywalczyli awans do krośnieńskiej klasy A. Najpierw w decydującej o kwalifikacji do baraży ligowej batalii, pokonali faworyzowany LKS Głowienka, po czym w dwumeczu barażowym odprawili z kwitkiem LKS Górki.
 
Dzięki temu po 13 latach przerwy, drużyna z Lubatowej ponownie będzie rywalizować na arenach piłkarskich zmagań krośnieńskiej klasy A.
 
Warto dodać że podczas sobotnich obchodów jubileuszu klubu, miejscowi rozegrali mecz towarzyski z występującą w klasie okręgowej Przełęczą Dukla. Nie obyło się bez odznaczeń. Wśród wyróżnionych znalazł się między innymi Tomasz Turek, który piastuje funkcję Prezesa klubu oraz, bracia Jarosław i Michał Zygmunt.  Pierwszy z nich, etatowy kapitan, nieprzerwanie od 13 lat cieszy swoją boiskową postawą przepełnioną wolą walki i ogromnym sercem do gry, wszystkich sympatyzujących z ekipą rozgrywającą swoje potyczki na popularnej "Hasiok Arena". 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij