http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-07-10 20:51:43

Bartłomiej Michałowicz nie zagra w KS Wiązownica?

( fot. Natalia Styś )
( fot. Natalia Styś )
Kolejny zawodnik opuszcza KS Wiązownica, tym razem na odejście zdecydował się bramkarz - Bartłomiej Michałowicz.
 
Kapitan drużyny KS Wiązownica nie przedłuży umowy z klubem, kierując się sprawami zawodowymi prawdopodobnie nie znajdzie się w kadrze 4 ligowca w nowym sezonie.
 
Bartłomiej był od siedmiu lat podstawowym zawodnikiem w KS Wiązownica, przez 5,5 roku był jedynym bramkarzem w Wiązownicy. W sezonie 2014/2015 wywalczył z drużyną awans do 4 ligi podkarpackiej. Rozegrał w barwach czerwono-białych 180 meczów zachowując prz tym 77 razy czyste konto.
 
- Dziękuje klubowi za możliwość nabycia umiejętności. Nie ukrywam miałem propozycje z Polonii Przemyśl, ale jednak postanowiłem trochę odpocząć i zająć się życiem prywatnym. Nie mówię do widzenia lecz do zobaczenia - powiedział nam Bartłomiej Michałowicz
 
26-letni zawodnik postanowił odpocząć i wyjeżdża za granicę.
 
W drużynie trenera Sokolenki umowy przedłużyli: Arkadiusz Gil, Radosław Gil, Mateusz Lorenc, Valeriy Sokolenko, Bartłomiej Gliniak - a do drużyny dołączył: Karol Karólak oraz Kacper Rop
 
Z drużyną pożegnali się: Krystian Halejcio, Adrian NowakPaweł Bartnik a teraz Bartłomiej Michałowicz.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij