https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-07-04 14:03:24

Apklan Resovia ma dwóch nowych członków zarządu

Podobne tematy Apklan Resovia 2 liga
Piotr Krztoń (na zdjęciu) wszedł do zarządu Apklan Resovii. (fot. Resovia)
Piotr Krztoń (na zdjęciu) wszedł do zarządu Apklan Resovii. (fot. Resovia)
Apklan Resovia powiększyła skład zarządu o dwóch członków. Piotr Krztoń oraz Leszek Ochab będą teraz we władzach drugoligowca.
 
Powiększył się skład zarządu Apklan Resovii. Ekipa drugoligowca dołączyła do władz klubu Piotra Krztonia oraz Leszka Ochaba.
 
- Podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia uchwalono, iż do zarządu dołączy dwóch nowych członków: Piotr Krztoń oraz Leszek Ochab - napisano na oficjalnej stronie klubu.
 
Obaj są bardzo dobrze znani w Resovii i od lat wspierają klub z ul. Wyspiańskiego 22.
 
- Piotr Krztoń jest właścicielem firmy Arini oraz Delikatesy Pro-One, które od kilku lat wspierają Resovię, zarówno sekcję seniorską jak i młodzieżową. Ponadto Pan Piotr jest wielkim filantropem sportu wspierając inne lokalne, mniejsze drużyny, za co na XVII Podkarpackiej Gali Nike został odznaczony statuetką w kategorii „Sponsor Roku”. Z kolei Pan Leszek Ochab to lokalny biznesmen, prywatnie przyjaciel wspomnianego wcześniej Piotra Krztonia - czytamy dalej na stronie Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem