2019-06-07 20:47:44

Mecz Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Michał Fąfrowicz / stalrzeszow.pl
fot. Michał Fąfrowicz / stalrzeszow.pl
Starcie Stali Rzeszów z Podhalem Nowy Targ będziecie mogli oglądać na żywo w internecie. Zobaczcie, gdzie będzie można zobaczyć transmisję live z tego spotkania.
 
Pojedynek na szczycie 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Rzeszów a Podhalem Nowy Targ od dłuższego czasu elektryzuje kibiców z południowej Polski. Od wyniku tego pojedynku zależy to, kto ostatecznie wywalczy upragniony awans do 2 ligi.
 
Po 33. kolejkach liderem rozgrywek jest Podhale Nowy Targ. Jeżeli jednak w sobotę 8 czerwca Stal Rzeszów zwycięży - to rzeszowianie wywalczą promocję do wyższej ligi.
 
Transmisję na żywo z meczu Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ śledzić będziecie mogli online na oficjalnym kanale YouTube Stali - H69 TV. Będzie ona dostępna za darmo dla wszystkich.

Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ na żywo w internecie:

 
Zainteresowanie tym spotkaniem jest ogromne. Na trybuny Stadionu Miejskiego już teraz sprzedano ponad 5 tysięcy biletów. Rzeszowianie zdecydowali się nawet otworzyć starą trybunę zachodnią, więc może się okazać, że w sobotę na stadionie przy ul. Hetmańskiej zasiądzie ponad 7 tysięcy kibiców.
 
W związku z tak dużym zainteresowaniem meczem Stali Rzeszów z Podhalem Nowy Targ na naszym kanale YouTube pojawi się takż studio przedmeczowe, gdzie będziecie mogli zobaczyć rozmowy z trenerami/zawodnikami przed rozpoczęciem pojedynku.
 
Właściwa transmisja LIVE z najważniejszego pojedynku trzecioligowego sezonu zostanie przeprowadzona przez ekipę H69 TV i właśnie tam możecie ją znaleźć (link powyżej).
 
Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ [STUDIO PRZEDMECZOWE]
 
 
Wyniki na żywo z tego i wszystkich innych meczów 3 ligi grupy IV śledzić będziecie mogli oczywiście na www.polskieligi.net - największym portalu internetowym z wynikami na żywo z polskich lig. Tam znajdziecie także na bieżąco aktualizowaną tabelę na żywo.

Harmonogram meczów 34. kolejki:

 

Aktualna tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

TYLKO STAL RZESZÓW 2019-06-08 03:44:05 6 3

Widać wyraźnie kto rządzi w Rzeszowie!!! Dobranoc .

Arkaszka Kozłowski 2019-06-08 01:22:39 5 2

Baloniku nasz malutki,
rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
przebrał miarę, no i - bach!

~anonim 2019-06-08 01:23:59 2 3

w pałeczke 0-1 i bach:)

~anonim 2019-06-08 01:54:44 1 2

Jutro bd 1:1 i elo xD

TYLKO STAL RZESZÓW 2019-06-08 03:44:05 6 3

Widać wyraźnie kto rządzi w Rzeszowie!!! Dobranoc .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem