2019-05-04 20:45:21

Partyzant Targowiska pewnie kroczy po 4 ligę. Iskra Przysietnica kolejną ofiarą

Partyzant Targowiska nie pozostawił złudzeń Iskrze Przysietnica.  Odprawili przyjezdnych z bagażem dwóch bramek autorstwa Kamila Chmielowskiego oraz Radosława Macnara. 
 
Na boisku w Targowiskach spotkały się drużyny o całkiem odmiennych priorytetach jeśli chodzi o przedsezonowe założenia. Partyzant Targowiska pewnie kroczy w kierunku upragnionej IV ligi. Natomiast Iskra Prszysietnica, zbiera punkty potrzebne do zachowania ligowego bytu na obecnym poziomie rozgrywkowym. 
 
Pierwsza sytuacja, mogąca podnieść napięcie u zgromadzonych na stadionie kibiców, miała miejsce w 17. minucie, kiedy to bardzo groźny i zarazem efektownie wyglądający strzał z woleja oddał były zawodnik Rzemieślnika Pilzno, Radosław Macnar.
 
Dziesięć minut przed przerwą meczu pięknym strzałem z okolic 16 metra popisał się Kamil Chmielowski, zmuszając tym samym golkipera gości do kapitulacji, a tym samym wyprowadzając drużynę z Targowisk na prowadzenie.Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. 
 
W 67. minucie meczu, za sprawą Radosława Macnara dużyna z Targowisk podwyższyła na 2-0. Kiedy to wyżej wspomniany próbą dośrodkowania na długi słupek, zaskoczył wszystkich obecnych w polu karnym, a adresowana piłka, trafiła do siatki tuż przy dalszym słupku nie dając żadnych szans zdezorientowanemu bramkarzowi z Przysietnicy na jakikolwiek gest ratujący swoją drużynę przed utratą bramki.
 
Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a miejscowy Partyzant odniósł tym samym dwudzieste zwycięstwo w obecnym sezonie pewnie zmierzając po awans do IV ligi podkarpackiej. 
 
1-0 Kamil Chmielowski (35)
2-0 Radosław Macnar (67)
 
Partyzant Targowiska:
Niemiec - Wilk, Chemielowski, Sieniawski, Kielar, Borowczyk, Dobrzański, Kubal, Macnar, Kozubal, Penar
 
Iskra Przysietnica:
Rzepka Ł - Rogula, Kwolek, Kurzydło, Knap, Rzepka Sz, Sczepek A, Wacek, Szczepek J, Rzepka R.
 

Wyniki meczów 22. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij