2019-04-29 19:30:00

Klasa O Jarosław: Start Pruchnik przegrał z Huraganem Gniewczyna [Podsumowanie 22. kolejki]

Huragan ograł Start Pruchnik (fot. Adrianna Popkiewicz)
Podopieczni Patryka Brody, który na codzień reprezentuje barwy trzecioligowego Sokoła Sieniawa pokonali Start Pruchnik, który poważnie myśli o czwartej lidze. Przegrała też Sanoczanka.

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów podzielili się punktami z LKS-em Skołoszów. Bramki w tym meczu padły dopiero w samej końcówce. Najpierw w 83. minucie wynik otworzył Sebastian Banaś, zaś 120 sekund później wyrównał Damian Cisek z jedenastu metrów.

MKS Radymno przegrał z Motorem Grochowce po golu Konrada Szackiego w 48. minucie.

Granica Stubno pokonała liderującą Sanoczankę Święte. Spadkowicz z czwartej ligi jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 20. minucie po strzale Patryka Pempusia.

Walczący o utrzymanie Huragan Gniewczyna pokonał bijący się o awans Start Pruchnik. Miejscowi po półgodzinie gry prowadzili już 2-0 po dwóch bramkach Łukasza Bursztyki. Po chwili jednak kontaktowego gola zdobył Waldemar Znamieńczyków. Po przerwie Huragan podwyższył prowadzenie a z gola cieszył się Łukasz Jagieła.

1-0 Łukasz Bursztyka (20)
2-0 Łukasz Bursztyka (30)
2-1 Waldemar Znamieńczyków (36)
3-1 Łukasz Jagieła (54)

Huragan Gniewczyna: Drzystek – Krupa, K. Słysz, Ł. Gurak, A. Słysz – J. Słysz, Jagieła (89. Rachfał), Bursztyka (75. Bednarz), P. Gurak (88. B. Słysz), Konieczny (87. Czwakiel) - Gliniany

Start Pruchnik: Madejowski – Lasek ż, Jabłoński, Mazurkiewicz, Mikłasz (60. Tuleja) – Stanik (68. Szpak), Ziętek (68. Czarniecki), Parawa, R. Znamieńczyków – Gemra, W. Znamieńczyków