2019-04-10 18:16:19

Siedem bramek na Stadionie Miejskim. Stal Rzeszów pokonała Spartakus Daleszyce

Stal Rzeszów pokonała Spartakus Daleszyce 5-2. (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Rzeszów pokonała Spartakus Daleszyce 5-2 w środowym meczu 23. kolejki 3 ligi gr. IV. Bramki strzelało pięciu różnych graczy.

Stal Rzeszów prowadzenie w meczu ze Spartakusem Daleszyce objęła już w 12. minucie spotkania. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Damian Sierant. Nie wiele działo się w pierwszej połowie gry i wynik utrzymał się do końca pierwszej odsłony środowego pojedynku.

Siedem minut po zmianie stron Grzegorz Goncerz wyprowadził gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie. I wydawało się, że Stal ma mecz pod kontrolą.

Jednak jak wszyscy wiemy wynik 2-0 jest bardzo zgubny. Udowodnił to Spartkaus. W 65. minucie Piotr Ostrowski perfekcyjnie wykorzystał rzut karny, a sześć minut później Bartosz Sot doprowadził do wyrównania.

Piłkarze Janusza Niedźwiedzia jednak nie ustawali w atakach. W 74. minucie perfekcyjnym uderzeniem popisał się Sławomir Szeliga i ponownie gospodarze wyszli na prowadzenie.

Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Łukasz Mozler popisał się wspaniałą akcją wyłożył piłkę na szesnsty metr Szymonowi Kubisińskiemu. Rezerwowy Stali nie dał szans bramkarzowi ekipy z województwa świętokrzyskiego.

Wynik spotkania na 5-2 ustalił w doliczonym czasie meczu, Wojciech Reiman.

1-0 Damian Sierant (12)
2-0 Grzegorz Goncerz (52)
2-1 Piotr Ostrowski (65-rzut karny)
2-2 Bartosz Sot (71)
3-2 Sławomir Szeliga (74)
4-2 Szymon Kobusiński (89)
5-2 Wojciech Reiman (90)