2019-04-01 17:15:48

Klasa O Jarosław: Start Pruchnik zachował dystans do Sanoczanki Święte [Podsumowanie 18. kolejki]

Start (na czarno) ma trzy punkty straty do pierwszej Sanoczanki (fot. archiwum)
Walczące o awans do czwartej ligi zespoły z Pruchnika i Świętego zgodnie wygrąły swoje mecze. Spadkowicz z tejże ligi wygrał w Skołoszowie.

Granica Stubno długo się męczyła z LKS-em Skołoszów, ale ostatecznie to gospodarze wygrali 2-0. Wynik meczu otworzył w 83. minucie Jakub Kowal, a podwyższył go w samej końcówce Artur Lew.

Motor Grochowce skromnie uległ Huraganowi Gniewczyna, choć przez długi czas na boisku był remis. W końcu, w 82. minucie jedyną bramkę w tym meczu zdobył Łukasz Gurak.

Start Pruchnik wysoko wygrał z Błękitnymi Grzęska i nadal liczy się w walce o powrót do grona czwartoligowców. Gospodarze z drużyną Grzęski rozprawili się już w pierwszej połowie, a na tablicy wyników widniało 3-0. Po zmianie stron Strat dołożył jeszcze jedną bramkę autorstwa Dawida Bochnaka. W 65. minucie honorowe trafienie dla gości zaliczył Bartłomiej Rupar.

Sanoczanka Święte nie miała problemów z pokonaniem Gwiazdy Wielkie Oczy. Dublet w pierwszej połowie ustzrelil Hubert Bednarz, na co jednym trafieniem odpowiedział Paweł Hawrylak. W drugiej odsłonie wynik ustalił Damian Kobrzyński i Sanoczanka pozostaje na miejscu lidera.

1-0 Hubert Bednarz (14)
2-0 Hubert Bednarz (33)
2-1 Paweł Hawrylak (44)
3-1 Damian Kobrzyński (73)