2019-03-23 17:00:14

Stal Rzeszów rozgromiła Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Rzeszów pewnie pokonała Orlęta (fot. Stal Rzeszów)
Piłkarze Janusza Niedźwiedzia bez problemu powtórzyli wynik z rundy jesiennej i rozprawili się z Orlętami Radzyń Podlaski.

Zawodnicy Stali Rzeszów błyskawicznie utworzyli wynik spotkania, bowiem Grzegorz Goncerz już w 1. minucie trafił do siatki radzynian. Jednobramkowe prowadzenie jednak nie zadowalało stalowców i dwadzieścia minut później było już 2-0, a bramkę zdobył Błażej Cyfert.

Rzeszowianie się nie zatrzymywali, ale do przerwy więcej bramek nie padło. Kwadrans po wznowieniu drugiej części gry przyjezdni prowadzili 3-0 za sprawą Goncerza, który pokonał golkipera Orląt Radzyń Podlaski.

W 71. minucie na 4-0 podwyższył Wojciech Reiman, a na pięć minut przed końcem gry wynik spotkania ustalił Cyfert