2018-10-30 15:45:37

Klasa O Stalowa Wola: Rezerwy bezlitosne dla przeciwników [Podsumowanie 15. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Rezetwy Stalówki i Siarki Tarnobrzeg są bezlitosne dla swoich przeciwników (fot. archiwum)
Nie mają litości rezerwy Stalówki i Siarki dla swoich oponentów. Widzowie tych spotkań nudzić się nie mogli, choć w Kłyżowie smutek z pewnością był.

LZS Ździary i Sokół Kamień postanowili nie pastwić się nad swoimi rywalami. Piłkarze ze Ździar u siebie pokonali Bukową Jastkowice w derbach. Trzy bramki dla miejscowych zdobył niezawodny Wojciech Sobiło, dla którego jest to już dwudzieste trafienie w tym sezonie. Na osłodę dla gości zdobył Łukasz Brzeziński.

Sokół Kamień na wyjeździe wygral z Retmanem Ulanów 0-2. Do przerwy wynik był bezbramowy, jednak po zmianie stron gole zdobyli Krzysztot Smusz i Mariusz Socha, dając zwycięstwo ekipie z Kamienia.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg sprawę załatwiły w zasadzie już w pierwszej połowie, bowiem prowadzili 4-1 z LZS-em Jadachy. Wynik meczu otworzył Kacper Maik w 10. minucie, a chwilę później było już 2-0 za sprawą Krzysztofa Ropskiego. Po bramce dołożyli jeszcze Eryk Galara i Paweł Mróz. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zdobył przed przerwą Marcin Wolan. W drugiej odsłonie jeszcze padły cztery bramki, z których dwie były autorstwa Krzysztofa Ropskiego. Oprócz popularnego "Ropy" bramki w tej części meczu zdobyli Mikołaj Mazur i Mateusz Janeczko.

Drugi zespół Stali Stalowa Wola gorszy być nie chciał i również postrzelał w meczu z Sanem Kłyżów. Wspomagani zawodnikami z pierwszej drużyny, do przerwy prowadzili już 0-4. Worek z bramkami już w 4. minucie rozerwał Andrzej Trubeha, a cztery minuty później było 0-2 za sprawą Przemysława Stelmacha. Nie minęło dużo czasu a było 0-3 po uderzeniu Tomasza Żylińskiego. W końcowce pierwszej części podwyższyl Przemysław Stelmach.

Po zmianie stron rezerwy zaczęły od mocnego uderzenia i w ciągu trzech minut wbili 3 bramki autorstwa Michała Kitlińskiego, Piotra Nowaka i Andrzeja Trubehy. Kwadrans później Andrzej Trubeha cieszył się z hat-tricka. Gości stać było na honorowe trafienie którego autorem był Bartłomiej Madej. W końcówce wynik meczu na 1-9 ustalił Piotr Nowak.

0-1 Andrzej Trubeha (4)
0-2 Przemysław Stelmach (8)
0-3 Tomasz Żyliński (12)
0-4 Przemysław Stelmach (33)
0-5 Michał Kitliński (47)
0-6 Piotr Nowak (48)
0-7 Andrzej Trubeha (50)
0-8 Andrzej Trubeha (65)