2018-10-30 10:35:18

Klasa O Krosno: Trzynaste z rzędu zwycięstwo Partyzanta Targowiska

Partyzant Targowiska po 13. kolejkach wciąż ma komplet punktów. (fot. Partyzant Targowiska)
Partyzant Targowiska wygrał z Polonią Kopytowa, jest to już ich trzynaste z rzędu zwycięstwo w Klasie O Krosno. Tym razem wygrana nie przyszła łatwo, bowiem dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry Marcin Borowczyk zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Do przerwy nie oglądaliśmy bramek w meczu pomiędzy Polonią Kopytowa a Partyzantem Targowiska. Goście mieli trzy doskonałe okazje, ale nie potrafili umieścić piłki w siatce. Dwadzieście trzy minuty po przerwie Wojciech Munia popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Jednak dziesięć minut później po strzale Michała Pelczara w Kopytowej był remis. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Marcin Borowczyk zdobył bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry. Tym samym Partyzant Targowiska po trzynastu kolejkach wciąż ma na swoim koncie komplet punktów.

Druga w tabeli Kotwica Korczyna pokonała Bieszczady Ustrzyki Dolne. Bieszczady objęły prowadzenie po strzale Kamila Jakiela. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Patryk Tłuściak. Po zmianie stron gości już dzielili i rządzili na boisku. Dwie bramki strzelił Sławomir Jurczak, jedno trafienie dołożył Łukasz Zych i Kotwica wygrała 4-1.

Natomiast Czarni Jasło pokonali na wyjeździe Tempo Nienaszów. Bramki dla ekipy z Jasła zdobyli Damian Kulig i Artur Wójtowicz.

Sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Iwoniczu. Ostatnie w tabeli Iwonka pokonała OKS Markiewicza 2-0. Ekipa z Krosna zajmuje 4. miejsce w Klasie O.

1-0 Wojciech Munia (68)
1-1 Michał Pelczar (79)
1-2 Marcin Borowczyk (90+5)