2018-10-07 21:24:50

Hutnik Kraków pokonał Chełmiankę Chełm

Hutnik umocnił się na pozycji lidera (fot. Michał Łapczyński)
Hutnik umocnił się na pozycji lidera (fot. Michał Łapczyński)
Lider rozgrywek zakończył serię domowych meczów Chełmianki Chełm, która w pięciu meczach zdobyła aż 13 punktów.
 
Chełmianka Chełm od początku miała swój sposób na ekipę Hutnika Kraków. Wynik meczu w Chełmie po niespełna pół godzine gry otworzył Michał Budzyński, a pomógł mu w tym Mateusz Zając, golkiper Hutnika.
 
Radość miejscowych nie trwała zbyt długo i po trzech minutach to goście cieszyli się z bramki, a jej autorem był Tomasz Kurek, który pojawił się chwile wcześniej na murawie. Przed przerwą jeszcze gospodarze mogli się ucieszyć z bramki ale zabrakło wykończenia i w Chełmie do przerwy był remis.
 
W drugiej odsłonie, szybko do ataku ruszyli podopieczni Artura Bożyka, którzy mogli zdobyć bramkę na 2:1, lecz golkiper gości był górą. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak o to w 61. minucie Hubert Pachowicz dopełnił formalności i przyjezdni cieszyli się z prowadzenia.
 
Chwilę później Jakub Szymkowiak sprokurował karnego, ale odkupił swoje winy broniąc strzał Łukasza Kędziory. Wynik meczu nie uległ już zmianie i lider umocnił się na swojej pozycji.
 
 
1-0 Michał Budzyński (33)
1-1 Tomasz Kurek (36)
1-2 Hubert Pachowicz (61)
 
Chełmianka Chełm: Szymkowiak – Kursa, Myszka, J. Niewęgłowski, Jabkowski (59. Kwiatkowski), Uliczny, Kotowicz, Budzyński (59. Kocoł), Kompanicki, Koszel, Zawiślak (78. Aftyka)
 
Hutnik Kraków: Zając - Tetych, Świątek, Sobala (21. Kurek), Ptak, Pachowicz (81. Linca), Marszalik (90. Radwanek), Kędziora, Jaklik, Gawęcki, Bienias
 
Żółte kartki: Kotowicz, Jabkowski, Kursa - Sobala Świątek
 
Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce)
 
 

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Smarks 2018-10-07 23:25:11 6 1

Hutnik & Cracovia !!!

Smarks 2018-10-07 23:25:11 6 1

Hutnik & Cracovia !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem