2018-08-28 11:35:16

Klasa O Krosno: Partyzant Targowiska znów zwycięski, tylko remis OKS-u Markiewicza Krosno

Partyzant Targowiska pokonał Przełęcz Dukla i zbliżył się do prowadzącego w tabeli OKS-u Markiewicza na jeden punkt, dotychczasowy lider zaledwie zremisował swoje spotkanie. Remisem zakończył się również mecz Zamczyska Odrzykoń z Czarnymi Jasło.

Partyzant Targowiska ograł Przełęcz Dukla 2-0. Bramki dla ekipy z Targowisk zdobyli z rzutu karnego Robert Kozubal oraz Krzysztof Sieniawski minutę przed końcem regulaminowego czasu gry po pięknej asyście Marcina Borowczyka. W 75. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Kamil Chmielowski i Partyzant Targowiska kończył mecz w dziesiątkę.

Lider tabeli, OKS Markiewicza Krosno zaledwie zremisował na wyjeździe z Bieszczady Ustrzyki Dolne. W meczu tym nie padły żadne bramki. Podobnie było w Odrzykoniu, gdzie Zamczysko podejmowało Czarnych Jasło, tam również mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W innym ciekawym spotkaniu Kotwica Korczyna pokonała Naftę Jedlicze 4-2. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Bartosz Kut oraz Damian Limberger. Z kolei w ekipie z Korczyny na listę strzelców wpisali się Sławomir Jurczak dwukrotnie,  a jedną bramkę dorzucił Konrad Słowik.

1-0 Robert Kozubal (23-rzut karny)
2-0 Krzysztof Sieniawski (89)