2018-03-12 14:28:12

Centralna Liga Juniorów: Przegrana Stali Rzeszów z ŁKS-em Łódź

Zespół Stali Rzeszów występujący w Centralnej Lidze Juniorów przegrał z ŁKS-em Łódź 1-3 w pierwszym meczu rundy wiosennej.

Juniorzy Stali Rzeszów ulegli ŁKS-owi Łódź 1-3 w pierwszej kolejce rundy rewanżowej Centralnej Ligi Juniorów.

Już w 3. minucie spotkania ŁKS Łódź uzyskał prowadzenie po bramce Macieja Konewki, który strzelił bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nieco ponad dziesięć minut później było 2-0 dla gospodarzy po bramce Mateusza Jaworskiego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Osiem minut po wznowieniu gry kontaktową bramkę dla Stali Rzeszów zdobył Kamil Puc po asyście Krystiana Majki. Wynik meczu ustalił Eryk Krysiak kwadrans przed końcem meczu.

CLJ ŁKS Łódź - Stal Rzeszów 3-1 (2-0)

1-0 Maciej Konewka (3)
2-0 Mateusz Jaworski (16)
2-1 Kamil Puc (53)
3-1 Krystian Majka (75)